Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenkit elmartam magam mellől?

Mindenkit elmartam magam mellől?

Figyelt kérdés
Nincs senki olyan akivel minden bajomat/örömömet megoszthatnám. És egyedül vagyok. Mármint rengeteg haverom van de semelyikük sem "legjobb barát". Az egyiknek a másik haverom a legjobb barátja, a másikat eddig a legjobb barátnőmnek tartottam de rájöttünk hogy nem állunk közel egymáshoz és mindenkivel így van. A kb 10 személyes legjobbbaráti körömben mindenkinek vannak külön legjobb barátjai nekem meg senki. Van egy nővérem és le se szar. Anyámmal semmit nem lehet megbeszélni. A napló nem az én világom, én a fájdalmamat a dühömet meg az örömömet a művészetekben tudom csak kiélni. Ez az általánossuliban a 8. évem, tudom hogy mindjárt elballagok de nem akarom hogy az egész 8. évem ilyen legyen. Sokan vidám, barátságos személynek tartanak de olvastam olyat hogy vannak olyan emberek akik mindenkit elmranak maguk mellől. Én is ilyen vagyok? Angi, 14, lány

2016. szept. 15. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

de hogy vagy ilyen :)

hidd el idővel változni fog a dolog, valószínüleg még nem találtad meg azt akivel egyhullámhosszon vagytok úgy igazán. Általánosba nekem se volt legjobb barátom, de mst középiskolába már van :)

2016. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig tök jó lehet a barátodnak lenni :/
2016. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A korod miatt viszonylag szélsőséges hangulataid vannak. Egyébként is túlságosan vágyódsz valamire és közben nem figyelsz arra, hogy azt élvezd, amit kapsz.
2016. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1,2 köszi :), utolsó, de figyelek rá, mindenkivel próbálok barátkozni, ez megy s így egyre több haverom van viszont senki sincs aki rendesen megértsen. És ez itt a gond :(
2016. szept. 15. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Kár, hogy ilyen fiatal vagy, szívesen barátkoztam volna veled :/
2016. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ebben a korban mint írták vannak szélsőséges hangulatok és ami még fontos, hogy változol Te is és a körülötted lévő korodbeliek is. És mivel próbálkozol előbb-utóbb adódik olyan akivel kompatibilisek vagytok és már meg is van a barátság alapja.

Én nem próbálkozok, nem keresgélek, mégis összefújt a szél olyan emberekkel akiket a barátaimnak nevezhetek.

2016. szept. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!