Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenkit ellene forditottam...

Mindenkit ellene forditottam és büntudatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnöm akinek lett párja és ez miatt elkezdtünk eltávolodni. Igazábol én kezdtem el hanyagolni. Panaszkodott is hogy ugy érzi eltávolodunk de ugy tettem mintha nem tudnám miröl van szo. Szakitott a barátjával ami miatt elég stresszes volt látszodott rajta hogy megviseli. De én nem álltam mellette mert nem akartam hogy elrontsa a kedvemet. Van egy 3. Barátnönk is akivel picit akkor összekapott de kibékültek. Viszont én bogarat ültettem a 3. Fülébe mindig rosszakat mondtam rola, elértem hogy a közös barátnönket lesz@rja, aki teljesen kivolt borulva ugye egyszerre hanyagolta a két legjibb barátnöje meg a barátjával is szakitott. Volt hogy suliban látszodott hogy kivan sirva a szeme. Rosszul éreztem magam miatta, azért ennyire nem kellett volna elhanyagolnunk, meg nem kellett volna egymás ellen forditanom öket. Büntudatom van. Viszont mikor ujra beszélni akartam vele mondta hogy akkor van elfelejtve az egész ha bevallom hogy ellene beszéltem(nem tudom honnan tudhatja) de én aztán nem fogom elárulni ezt az egészet mert akkor én maradok egyedül. Mit tegyek?

18L


2015. jún. 7. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kösd föl magad, mert egy undorító ember vagy.
2015. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért is lennék undorito??!! Azért ö sem egy szent!
2015. jún. 7. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mit tett ellened? Bepasizott? Vagy mert valahonnan megtudta, hogy mekkora szemét vagy és nem akar szóba állni veled?


Te hanyagoltad, pedig még ő ment utánad a pajija mellett. Te áskálódtál ellene, te fordítottad ellene azt aki kitartott volna valamennyire mellette.


Ezek után pedig amiatt aggódsz hogy te maradsz egyedül?

Másszóval továbbra is önző vagy.


Ha egy kis gerinced maradt akkor színt vallasz, és vállalod a következményeit annak amit csináltál.

2015. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A történetedet olvasva egy gyilkos emlék nyilallt belém és újra éreztem azt az érzést, amit akkor, amikor velem egy hasonló eset történt meg. Nekem is volt egy LB-m, de ez meg az terjengett, kavargott a szar, közbelépett X és Y, féltékenység, bunyó, éjszakába nyúló, dühös telefonálások, balhé, stb.. Végül én maradtam alul, az a retardált qrva, hozzád hasonlóan ellenem fordította azt, akit még valamennyire szerettem. Te lány, tudod, milyen kínzó, fojtogató, életkedvet elrontó, borzalmas érzés az, amikor az ember állítólagos barátnője ellene fordítja azt, akibe még kapaszkodhat? Tudod, mit él át ilyenkor az ember? Tidod, milyen borzalmas, elképzelhetetlen érzés ez??? És a másik: mégis, milyen barát vagy te??? Mi az, hogy inkább tartod meg a saját jó kedved, minthogy segítesz annak, aki keres téged, aki számít rád, aki bízik benned!! Tudod, milyen keserű érzés a csalódás? Hát, megérdemelnéd, hogy te is átéld azt, amit valószínűleg akkor az a szerencsétlen lány élt át! Szörnyű vagy! Mégis, mi volt a bajod vele? Az, hogy kivételesen nem csak veled tud foglalkozni? Hogy nem olyan önző mint te??? Hogy boldog kapcsolatban élt, és végre nem csak egy olyan kihasználó rib.anccal lógott, mint amilyen te vagy?! Hpgy is nevezik az ilyen embert? Szemétláda? Bunkó? Undorító? Visszataszító? Hogy inkább fényezed önmagad, minthogy segíts annak, aki keres téged??? Àtélhetnéd azt, amit ő élt át!!! Akkor legalább visszavennél abból az ijesztően nagy arcodból, az egódból, és az undorító embertelen viselkedésedből!!!

16/L

2015. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj a kis 16 éves hogy ossza az észt. Pont olyan vagy mint ö. Hogy miböl lett elegem? Hogy mindig magát fényezte. Meg hogy "jaj ugyis megtalálod majd te is az igazit ne félj" eljátszotta az aggodo barátnöt meg "sajnált" hagyjuk már. Csak azt mutogatta hogy ö felsöbbrendü mint én mert van éppen valakije. És megérdemelte hogy ellene forditottam. Már bulizni se hivjuk meg összejövetelekre de ugyis talált más barátokat
2015. jún. 7. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nem szép dolog ezt mondani, de kívánom, hpgy tudd milyen érzés ez. Amikor kitalálták a szemét, a bunkó és a dög szót, biztosan egy olyan embert képzeltek el, mint amilyen te vagy. Undorító, ocsmány, szar alak vagy.
2015. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Érdekes most mindenki de becsületes lett. Az életben ti sem vallanátok be. Majd megint az lenne hogy a két kis barátnö egymásra talál én meg leszek a sz@ szemét. Ne ebböl nem eszek!
2015. jún. 7. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:

drágám,


ennek a 16 éves lánynak több esze van mint neked, és normálisabb értékrendje.


ahelyett hogy itt frocsögsz, szállj magadba.

üvölt rólad a sértett önérzet és a túlméretes ego.


mindemellett, ha itt felteszel egy kérdést, számíts arra, hogy olyan válaszok is érkeznek amiket nem akarsz hallani, és ha ez megtörténik, akkor intelligens ember módjára, maradj csöndben ha nem értesz egyet, de ez a fröcskölődős hiszti még egy 8 évestől elmegy, de egy állítólagos 18 évestől...elég gáz.


34N

2015. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" Majd megint az lenne hogy a két kis barátnö egymásra talál én meg leszek a sz@ szemét"


És milyen igazuk lenne.


Tudod az eddigi életem során azt tanultam meg, hogy mindent amit másokkal teszel vissza fogsz kapni. Legyen az jó vagy rossz. Nem kell itt a karmára meg más természetfeletti dolgokra gondolni, egyszerűen a viselkedéseddel éred el, hogy mások megbecsülnek-e vagy egy hazug kis senkiházinak tartanak, aki nem érdemli meg a barátságot. Amikor a legnagyobb szükséged lesz barátokra, akkor nem lesz senki melletted, mert benned nincs semmi szeretni való, csak manipulációval vagy képes magad mellett tartani embereket. Sz*r ember vagy és ha ezen nem változtatsz nagyon hamar, akkor nagyon csúnya dolgok fognak még veled történni.

41N

2015. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Érdekes most mindenki de becsületes lett. Az életben ti sem vallanátok be."


Tudod az emberek nagy többségének nem is lenne mit bevallania, ugyanis nem tennénk szándékosan rosszat másoknak, főleg nem ilyen eltervezett és szisztematikusan kivitelezett módon.



A volt barátnőd pedig onnan tudja, hogy kibeszélted a háta mögött, hogy a harmadik lány elárulta neki. Drágám, neked már úgysincs más választásod, mint bevallani, mert téged is fúrnak a hátad mögött és ha azt hiszed, hogy megbízhatsz a harmadik lányban, akkor nagyon el vagy tévedve. A te helyedben nem aludnék nyugodtan, mert úgyis te leszel a végén kiközösítve a hazugságaid és gonoszságod miatt. Most majd legalább megtudod, hogy milyen érzés és néhány hét múlva majd erről fogsz kérdést feltenni itt a GYK-n.


Ja, és nem "ossza", hanem osztja. Kulturált ember így beszél, de látom te csak egy kis tanulatlan, műveletlen senki vagy.

2015. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!