Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki kedveli, s ő is...

Mindenki kedveli, s ő is mindenkit kedvel, engem miért nem?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves lány vok. Van egy lány az osztályban, nem szoktunk beszèlni, de az osztályban mindenki nagyon kedveli. Én is megszeretném ismerni, de félek vele beszélni. 4.-be jött a mi sulinkba. Az lehet a baj, hogy akkor nem annyira neszélgettem vele? Még azt se tudom miért nem beszélgettem vele annyit, talán, mert nem vok beszélgetős fajta, aki odamegy valakihez, s dumál. Olyan rossz mindig bemenni a suliba, ő mindenkivel elbeszélget, mindenkit megnevettet, csak én nem ismerem, pedig a barátaival jóban vok . Mit tegyek h megkedveljem

2015. márc. 28. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
csak úgy tudod jobban megismerni, ha beszélgetsz vele.
2015. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először valami közösségi oldalon írj neki aztán személyesen
2015. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz te :) Beszélgess vele, először csak röviden, amikor adódik alkalom aztán lehet egyre többet.

De nem szabad rágörcsölni, jön ez magától.

2015. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy èn nem szoktam annyira felállni a helyemről szünetben, csak ha valami fontosat szeretnék mondani v kérdezni, s ha én most felállnék, odamennék akkor szt mindenki nézne h mennyire nyomulós ez a lány meg stb. Szünetekbe ő oda szokott jönni a padomhoz, de nem velem beszélget hanem a padtársammal, sén mindig megpróbálom magam belevonni a beszélgetésbe, de nem sikerül, s ez idegesít nagyon.: Ott a lehetőség, de még se sikerül.
2015. márc. 29. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!