Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok mit tenni? (homoszex...

Nem tudok mit tenni? (homoszexualitás)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, mondhatni legjobb barátok vagyunk. Úgy fél éve elmondta nekem, hogy meleg és rajtam kívül még a legjobb barátnőm tud erről, ők is jóban vannak. Ma írt nekem a fiú, hogy fél, hogy mit fognak szólni az emberek, ha nyilvános lesz az, hogy meleg. Én több órán át próbáltam megnyugtatni, elmondtam neki, hogy nagyon jó barátai vannak, a szülei is szeretik és rám is mindig számíthat. De most ezt írta ami engem teljesen kiborított, el is sírtam magam, nem bírom elviselni, hogy fél és szenved, nagyon fontos nekem és annyira nehéz lehet neki.

"Nem akarok ilyen lenni. En egy átlagos normalis ember akarok lenni"

"Hagyjuk mar ezt a sokan tamogatnak hülyeséget..."

Nem tudom, hogy segíthetnék neki, olyan tehetetlennek érzem magam. :( Nem tudok ilyenkor mit mondani, barmit mondok, nem jó...

16/l



2016. szept. 20. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Mondd meg neki, hogy nézzen bele a VV8-ba. Ott Zsolti az egyik legerősebb, legemberségesebb karakter, abszolút nem ítélik el a melegsége miatt. Remélem, hogy ő nyeri a fődíjat. Borzasztóan alpári, primitív egy műsor, de vannak benne jó emberek is, mint Zsolti.
2016. szept. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvassa el Kincses Marcell Coming out című könyvét.

Tudnia kell hogy a melegsége teljesen normális. Ettől ő még nem lesz kevesebb. Lehet hogy még boldogabb is lesz mint a legtöbb hetero.

2016. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen jó ember vagy! Le a kalappal.
2016. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezt neki kell tisztáznia magában. Te annyit tehetsz, hogy "mellette vagy", hogy meghallgatod, hogy vele vagy.


Neki kell rájönnie, hogy attól, hogy ő meleg, attól ő nem kevesebb semmiben.

Nem kell ezt mindenkinek tudnia, ez az ő magánügye. Nem kell, hogy mások elfogadják, mert nem számít mások véleménye, attól még ugyanúgy meleg lesz.

És ugyanúgy szerethető lesz.

És ugyanúgy fogja szeretni a barátait, a szüleit, bárkit.

És aki emiatt elhagyja, az sosem érdemelte meg a barátságát.


És nem fog változni semmi sem. Ugyanúgy fogja szeretni vagy utálni a rántott csirkét, ugyanúgy lekésheti reggel a buszt, ugyanúgy fogja élni az életét, mintbárki más. Csak egy kicsit másképp. De ez csak az ő dolga, és csak rá és a partnerére fog tartozni.

Ugyanúgy lesznek álmai, céljai, amikért küzdenie kell. De nem kell reklámoznia, hogy ő másmilyen beállítottságú. Mert nem számít.

Ahogy az sem számít, hogy sósan, vagy édesen szereti enni a túrós tésztát. :)

Nem fontos ez senkinek. Csak neki. Mert úgy eheti, ahogy szereti. Joga van hozzá. :)

Így gondolom.

Légy elérhető neki. Úgy segítesz, ha számíthat rád. Akár csak egy szót ír neked, és felelsz neki, és tudja, hogy figyelsz rá. Ennyi elég.

Nekem elég volt, hogy volt kire számítanom.

Túl fog jutni ezen. Kívánom. Sok sikert.

2016. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.

A negyedik vagyok. Légyszi, írd meg, hogy van a srác, javult-e? Érdekel, hogy van. Írhatsz privátban is, de akár ő is.

Nem feladni!

2016. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!