Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az rendben van, hogy van egy...

Az rendben van, hogy van egy ilyen barátnőm? Szokásos ez egy társaságban?

Figyelt kérdés
Magamat is beleszámolva 5-en vagyunk szoros barátok, ezt a társaságot tekintem az igazi barátaimnak, 4-en vagyunk lányok, és van egy fiú. nagyjából egyszerre ismertük meg egymást, osztálytársak voltunk, de az egyik lányt az egyik másik hozta be a társaságba. Nekem ezzel a lánnyal alig van közös témám. Ő az a lány, akivel elviccelődünk, jókat nevetünk, tudok a problémáiról is, de igazából akkor beszélgetek el vele jól, ha a többiek is ott vannak. Vele csak 1-2 alkalommal volt, hogy kettesben szerveztünk programot, és mióta kijártuk a sulit, egyre kevesebb a témánk ezzel a lánnyal (régebben legalább a sulis dolgokról tudtunk beszélni). Igazából nekem nincs vele bajom, csal arra vagyok kíváncsi, hogy ez gyakran előfordul-e baráti társaságokban. Kicsit lelkiismeret-furdalásom van emiatt, úgy érzem, rossz barát vagyok, de én többször érdeklődtem a hobbijairól, érdeklődési köreiről, a fent említett 1-2 kettesben töltött alkalom is az én kezdeményezésemre történt, igazából ő se kezdeményezett. A társaság tagjaként nincs vele bajom, nem akarok vele összeveszni, meg semmi, olyan eseményekre, ahova együtt megyünk, szívesen meghívom őt is, csak rosszul érzem magam kicsit emiatt. Próbáltam a többieknek is mondani, de nekik nem volt igazából erre semmi válaszuk. Tudom, ezzel a lánnyal lehetne erről beszélni, de én mindig rossz voltam ilyenekben, meg ráerőltetni se akarom magam. Ha neki ez így rendben van, tulajdonképpen nekem is, csak kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire szokásos eset.
2016. szept. 25. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne rendben?

Mi is a probléma?

2016. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát csak hogy mi nem vagyunk igazán jóban, de ezt a 4 embert szoktam legjobb barátoknak nevezni.
2016. szept. 25. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Van úgy h valakivel nem illetek össze. Normális.
2016. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, csak furcsa kicsit a helyzet.
2016. szept. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!