Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beleszeretek egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretek egy lányba akkor azt mindig tartós beszélgetések, társaságban végzett programok, stb. előzi meg. Addig teljesen rendben van minden, de amikor arra kerülne a sor, hogy kettesben találkozzunk, mindig visszautasítanak valamiért. Miért?

Figyelt kérdés

Egyébként mások szerint jó a humorom, mindig odafigyelek arra, hogy udvarias legyek, teszek utalásokat arra, hogy tetszik az illető (persze csak finoman), sőt, néha még én is úgy érzem, hogy felém is adnak ilyen jeleket. Viszont ha randira hívom a lányt, akkor valami miatt mégse megy bele.


A legutóbbi példa: elhívtam a lányt, gondolom kicsit megijedt elsőre, megkérdezte, hogy kettesben? Mondtam neki, hogy én úgy gondoltam. Azt mondta jó. Két napra rá kaptam tőle egy üzenetet, hogy inkább mégse, mert nincs se kedve se ideje...


Min kéne változtatnom, esetleg mit csinálok rosszul? 14/f


(Eddig összesen egyszer voltam kettesben egy lánnyal amolyan találkozó-keretében, akkor is moziba mentünk, és az inkább csak olyan baráti alapú volt)


2009. febr. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kicsit lassítani! :) Találkozzatok sokat baráti körben, beszélgessetek úgy minél többet, aztán ha már konkrét utalásokat kapsz rá hogy felőle mehetne a dolog, akkor hívd el. :)
2009. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, leeht túl korai a hívás nem ismer igazán, nemtudhatja mit akarsz tőle, érted a mai világban... társaságban probáld meg teljesen megismerni sokat beszélgessetek társaságban is lehet csak kettesben beszélgetni, nevettesd meg sokat a lányt az nagyon bejön nekik. és csak pár ilyen után hivd el. mikor már kialakult köztetek a bizalom.
2009. febr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig így volt ez eddig is. Láthatóan kedveltek, mindig megnevettettem őket, sokat együtt voltunk, beszélgettünk, és amint arról lenne szó, hogy végre csak kettesben, akkor már is nemet mondanak.
2009. febr. 2. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!