Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem a haveromat hogy...

Nem értem a haveromat hogy miért csinálja ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na szóval osztálytársammal nagy haverok vagyunk, szoktunk együtt meccset nézni, bulizni, motorozni....és most alakulóban vagy egy kapcsolatom az egyik lány osztálytársammal, és meséltem erről a haveromnak, megszoktuk dumálni a csajügyeket....szóval tud róla hogy mik szándékaim, de ehhez képest állandóan keresztbe tesz nekem....leül a csaj mellé, ahova nekem kéne ülni, de így nem tudok, állandóan vele dumál, így én megint nem tudok...nem tudom mit kéne csinálnom...a csaj is inkább vele beszélget, holott elvileg kellek neki...Mit tegyek hogy ne menjen tönkre a barátságunk a haverommal mert már kezd irritálni a dolog?

2016. szept. 26. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A csajügyek közé az is hozzátartozik, hogy a haverod ne piszkáljon bele. Ezért amikor beszéltek, erről is mindenképp beszélj vele. Tehát vagy megbeszéled vele, hogy ilyet ne csináljon, vagy pedig legközelebb nem mondasz el neki mindenféle dolgot magadról/másról. Sajnálom, hogy olyan barátod van, aki megnehezíti a csajozást.
2016. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Neki is tetszik a lány. Kérdés te mit vàlasztasz? Harcolsz a lànyért, tudvàn, hogy erre rámegy a baràtsàgotok, vagy lemondasz róla, és megmarad a batàtsàg. Persze ezt a baràtodnak is mérlegelnie kell.
2016. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 már mondtam neki egyszer hogy ne dumáljon bele, akkor "segíteni" próbált, de csak kínos szitu lett belőle

#2 nem hiszem hogy bejön neki a csaj, máskor is csinált már ilyet

2016. szept. 26. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted?!? Mi a magyaràzat?? És azt írod, a làny is szivesebben beszélget vele. Ha kellessz neki, akkor egyértelmű, hogy inkàbb a te tàrsasàgodat keresné. Nem?
2016. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az csak duma, hogy segíteni próbált. Azzal segít, ha nem segít. Őszintén, szerinted amikor apád megismerkedett anyáddal, akkor apád barátja segített apádnak összejönni anyáddal? Ez nevetséges! Randin sem úgy megy, hogy elmegy a csaj, meg a fiú, és akkor jön a fiú barátja és segít... Ez egy marhaság. TE akarsz összejönni vele, ezért hát Te érd el, hogy összejöjjön veled. A barátodnak semmi köze ehhez. Ha valaha akarsz még barátnőd szerezni, azt ajánlom szakítsd meg ezzel a haveroddal a barátságodat, mert még sok gondot fog okozni neked. Jelenleg hány éves vagy?
2016. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! 17
2016. szept. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!