Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem tönkre a volt...

Hogyan tegyem tönkre a volt barátnőmet/lány haveromat?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom ez aljas meg minden de majdnem tönkre tette az igazi barátnőmmel való kapcsolatomat

Én igazából bírtam meg minden csak elég sok aljas húzása volt és eléggé furcsán viselkedik

Tipikus tini ....tudjátok mi lett

El nem tudom keülni mert az osztálytársam


Remélem minnél több értelmes választ kapok...előre is köszönöm!

Szép napot :)

13/L



#barát #osztálytárs #Köszönömaválaszodat #Hogy idegesítsem fel #Hogyan tépjem ki a haját
2016. aug. 14. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeptember 6-Án leszek 14pontosabban :D
2016. aug. 14. 19:25
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ne csináld...szard le! Ne süllyedj le az ő szintjére. Ez csak az bizonyítaná, hogy te is tipikus tini vagy. Szóval hagyd a francba. :)
2016. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pld. ne foglalkozz vele!

Hidd el, annál jobban semmi sem idegesít egy embert!

2016. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Inkább növessz gerincet meg jellemet. Különben te is olyan "tipikus tini" leszel mint ő.
2016. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Ha neked vagy bnődnek dumált be valamit, amitől majdnem tönkrement a dolog, akkor ne aggódj, az ilyenek tönkremennek maguktól. Tapasztaltam. Pár éven belül jó lesz ha változik, így nem lesznek barátai.
2016. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát :)

Megfogadom őket ;)

2016. aug. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!