Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért olyan nehéz igaz barátot...

Mért olyan nehéz igaz barátot szerezni?

Figyelt kérdés
16éves vagyok, és sose találok olyan igaz barátot aki melém álna a bajban, most 3napja ösze haverkodtam 1 intézetes gyerekel, bemutatot intézetes társainak, jol el voltunk, pálinkázgattunk, de rá 1napra folyton azzal jön hogy ha nem viszek neki 300ft cigire akk látni se akar, ha lenne igaz barátom melé álnék a bajban, de mért nem találni 1igaz barátot se ebben a mai világban?
2016. szept. 27. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenthető az ügy intézet vezetőségének...
2016. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2016. szept. 27. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizalmat megszerezni nagyon nehéz, elveszíteni meg nagyon könnyű...
2016. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az igaz barát NEM HASZNÁL KI és nem is zsarol a barátságával. Egyébként létezik igaz barát(szerencsére nekem is van), de talán még nehezebb találni, mint szerelmet...
2016. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2016. szept. 27. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon sok év kell, hogy valakire azt mondd, hogy igaz barát. 3 nap ismeretség, pálinkázás kevés ehhez. Az az igaz barát, aki 10-20-40 év múlva is az lesz, de ma már ez szinte lehetetlen, mert nem töltenek olyan sok időt együtt az emberek, hogy igaz barátságok alakuljanak ki.
2016. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert "mért"-t írtál "miért" helyett a kérdésedben.
2016. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!