Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek tényleg nincsenek barátai? Úgy értem, hogy nincs egyetlen egy olyan ember sem akit a barátjának/haverjának tart?

Figyelt kérdés

Nincs senki akivel elmenne moziba, kocsmába, szórakozni vagy akivel csetelne?

Nem ítélkezni akarok, ne értsetek félre. Csak kíváncsi vagyok hogy vannak-e ilyen emberek és ha igen, akkor leírnátok a "történetetek", hogy hogy jutottatok idáig stb...


2016. szept. 29. 15:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__8.. Itt a történet és már csak volt olyan ember akivel el tudtam, volna menni akárhova is...
2016. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21-es voltam

és meg annyit hozzá, hogy csak a chat barátok maradtak meg.

2016. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én kb. úgy vagyok, mint a #2-es válaszoló. Nagyon kevés lánnyal van közös érdeklődési köröm, akivel régebben még elvoltam vagy messzire költözött és/vagy egy ki...tt sznob lett, aki csak arról tud beszélni, miket vett, milyen márkájút és mit fog majd venni, milyen körmöt fog csináltatni meg milyen hajat. Nekem is sok fiú haverom, barátom volt, de igen, egy idő után már terhet jelentett az érzés, hogy ők többet akarnak. Így nem lehet felszabadultan haverkodni. Ezekből kifolyólag már csetes barátok sincsenek évek óta. Egyébként is rájöttem, hogy az engem nem tölt fel, ha csak írogatunk egymásnak hónapokon át, sőt inkább még elszigeteltebbnek érzem magam. Még egy problémám van: sok embernek állandó szükséglet, hogy dohányozzon, igyon. Én nem vagyok ilyen, ennyit elvárnék a barátaimtól is. Párom az van, de ő is hasonló helyzetben. Vidékre költöztünk nem rég, elég korlátozottak lesznek a lehetőségeink a továbbiakban is.
2016. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Okt.21.,18:00 :

"Hiaba 19 eves vagyok, olyan oregnek erzem magam, hogy nem igaz.

Ha valakinek van kedve beszelgetni, az irjon :)"


Én októberben írtam neked ezen hozzászólásod apropóján privátot, egyszer visszaírtál, és ennyi. Én írtam utoljára, tehát nem forszíroztad.


Akkor miért írod, hogy szeretnél beszélgetni? Kulturáltan és jóindulattal írtam rád.


Ha technikai hiba történt esetleg, akkor ennek esélye miatt / ellenére próbáld újra, szerintem, ha tényleg keresel beszélgetőtársat itt.

2016. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Most viszont mások írtak rám, de üzenem nekik tisztelettel, hogy nem lány vagyok. :)
2017. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok, 21f
2018. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!