Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lányok tényleg örülnek, ha...

A lányok tényleg örülnek, ha lehet egy meleg barátjuk?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
En orulnek neki :))
2016. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
örülnek, mert az nem fog se rájuk nyomulni, se versengeni velük, ugyanakkor tudnak csajos dolgokról beszélni és csajos dolgokat csinálni.
2016. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Én nem örülnék.
2016. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
En is orulnek neki. :)
2016. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki nevében nem beszélhetek, de szerintem a nagy többség igen :)
2016. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Szimplán egy férfi barátnak is örülnék, mert azért mégis csak máshogy nőtt fel, másként kezelték kisfiú kora óta, mint egy lányt. Szóval más tapasztalatai vannak. Viszont egy hetero férfinál befigyelhet a testi vonzalom, egy melegnél meg kizárt lenne.
2016. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
A barátaim szexuális beállítottsága nem függ a barátság értékétől és minőségétől. Nem szoktam foglalkozni vele, hogy ki mit művel otthon és kivel. Egyszer volt egy meleg haverom, de csak ilyen netes haver. Igazából nehéz időszakában ismertük meg egymást, mert a szüleinek készült valahogy tálalni, hogy mi a helyzet, akik meg eléggé régimódiak voltak. Szóval valamiképp támasza voltam abban az időben. Aztán elváltak útjaink, másfelé sodort az élet, és azóta nem tudom, mi van vele. Sem többet sem kevesebbet nem jelentett, mint a többi hasonló szintű ismerősöm.
2016. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
En orulnek neki:)szerintem tudnak aranyosak lenni es gyakran nem olyan ketszinuek es nem beszelik ki a hata mogott az embert mint a legtobb lany barat:)
2016. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Klassz, hozok egy példát a saját életemből, erre le vagyok pontozva. Most hazudnom kellett volna valamit, vagy lepontozós nap van?
2016. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Èn örülnèk neki.. De igazából mindegy a nemi identitása.. az sem mèrvadó,hogy fiú vagy esetleg lány az illető.. Csak egyre nehezebb normális emberkèket találni.. Pedig jó lenne kialakítani..akár hosszútávú barátságokat is..~

Egyszerűen mindig az èrdek/felszínes kapcsolatokat fogtam ki,abból meg valahogy nem kèrek..

Gondolom,sokunk van így....sajnos:/

23/l

2016. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!