Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért használnak ki?

Miért használnak ki?

Figyelt kérdés

Mindig is igaz barátokra vágytam,de valamiért nem kapok egyet sem.

Normális életet élek,szeretek regényeket írni ha baja van az illetőnek.

Mindenki kedvesnek és jószívűnek tart de ha őszintén számolok 2-3 igaz barátom van.

Nyáron nagyon jóba lettem egy haverommal,szinte már legjobb barátomnak tekintettem.

Minden áldott percben cseteltünk,sokat találkoztunk.

Aztán jött a suli,nem változtatta meg a kapcsolatunkat.

Na de a barátnőmnek a barátnője is új legjobb barátot talált,mert szerinte csak akkor kell neki a csaj ha nem vagyok én.

Emiatt távolodni kezdett tőlem és oda se jött hozzám,szerintem a seggét nyalta hogy ne veszítse el.

Közben megismerkedett egy csajjal,4 hete se ismerte de már őt tartja az egyik legjobb barátjának.

Ma is csak felületesen irogattunk,piszkosul keveset.

De még azt se volt hajlandó megnézni amit írtam neki,csak akkor nyitotta meg a vibert mikor elköszöntem.

Az a bizonyos igaz barátom figyelmeztett mert vele is ezt csinálta,én fel voltam rá készülve,és igen..nagyon fáj de nem törtem össze mert ez az utolsó évünk.

Márciusban volt utoljára legjobb barátnőm,azóta megfogadtam nem is lesz,de ő nagyon közel járt ahhoz a ranghoz:(

Miért csinálják ezt az emberek?

Elnézést a kissé értehetlen szövegért de már nagyon álmos vagyok,remélem a lényeg megvan.


2016. okt. 4. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny amúgy,az új barátnője tök aranyos.

De ahogy ez cserélgeti a legjobb barátnőit...ha más is van a társaságban kb. le**ar de akkor se néz oda ha megbököm a vállát.

2016. okt. 4. 23:10
 2/4 anonim válasza:
üdvözöllek az emberek világában és kíván hogy ez legyen a legnagyobb gondod. válasz: Azért mert a legtöbb ember érdek vagy kedélyállapot szerint cselekszik. úgytűnik hogy téged megunt vagy más érdekesebb volt mint te. ennyire egyszerű. ez nem nagy tragédia egész életedben ki be lépnek az emberek a képből. ehez jobb lesz ha hozzászoksz.
2016. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert sok ember kreto.

Ha szeretnel baratkozni, irj ram.

2016. okt. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is írhatsz.


27/L

2016. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!