Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezek normalisak? 29/F

Most ezek normalisak? 29/F

Figyelt kérdés

Felvettem a kapcsolatot egy volt osztalytarsammal, es megkerdeztem, kikkel haverkodik. Megemlitette az egyik csavot, akinek van felesege. Nos, a csavonak meg a felesegenek sok baratja van, hetkoznap nem talalkoznak senkivek, kiveve gy napot, hetvegen is csak egy nap van szanva a baratokra. Haverom talalkozni szeretett volna veluk, mert hazajott kulfoldrol egy fel evre. Az a lenyeg, hogy haveromnak kuldott egy listat, vagyis naplot a hazaspar, hogy irja be magat a megfelelo idopontra. Excel tabal van a barati talikrol. Az a lenyeg, hogy olyan nepszeruek, hogy egy honappal elotte be kell jelentkezni naluk, mint valami meno orvosnal. Most komolyan. Csak en erzem azt, hogy ezek nem teljesen komplettek; Azt is hallottam, hogy a csavonak, akinel elore kell idopontot foglalni: van borhuto. Es a ficko mindig ugyel ra, hogy pontosan 100 bor legyen otthon. Lehet en vagyok tul laza. De ha en egy haveromhoz el akarok menni, akkor odaesz aa fene, aztan becsengetek. Becsengetek, es kiszol, hogy hello haver (jo, a nevemet mondja). Aztan ennyi. Nem kuld beosztast, mint valami elerhetetlen idegyogyasz, vagy nagymeno orvos. Jezusom. Vagy manapsag ez a normalis? Lehet mar en nem tudom tartani a tempot itt a kollegakkal. Na marmost, ha nekem valaki beosztast kuld, hogy mikor talakozhatok vele, akkor visszakuldom neki az excel tablat, aztan rajzolok bele egy felfele mutatott kozepso ujjat.

Ja igen, merthogy ok dolgoznak (mintha mas nem), es nem fogadnak hetkoznap este senkit, meg ilyenek. Engem aztan nem zavar, ha nem aludtam rendesen, max kicsit nyugos vagyok. Az eloforulhat akkor is, ha mar 7-kor nyugovora tertem.



2016. okt. 5. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ők ilyen emberek. Így élnek. Mi ebben a felháborító számodra? Ez miatt még nem kell feltételezned, hogy nem normálisak.
2016. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Uristeeeeeen ezek total idiotak. Idopont?! Ennyire be vannak osztva a baratok? Jo az tenyleg nem hatrany ha meg van tervezve nehany talalka, de azert Excel tabla az mar tulzas. Raadasul 100 darab bor a borhutobe? Mennyit iszik a csako? Tuti nem 100-as egyik se.
2016. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem normálisak az biztos. Csak annyi barát kell igazi akikkel lehet időpont foglalása nélkül is kapcsolatot tartani. Ez vicc... :)))
2016. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez most komoly? Te feltettél itt egy kérdést csak úgy? Csak ÚGY?! Na tépj egy sorszámot, és nyomás vissza a sor végére! Itt a válaszolók nem csak úgy ukmukfuk a fülük mögül húzzák ki a válaszokat!

Meggondolatlan népség, pfuj.

2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te meg pont az ellenkezője vagy, ha csak beállítasz. Azt sem tudod, otthon vannak-e, ráérnek-e, van-e kedvük a fejedet nézni.
2016. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem nincs abban semmi. Max uygis eszerveszed, ha elfglaltak, aztan 5 perc utan azt mondod, hogy na megyek tipli haza
2016. okt. 5. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
És utaznál egy órát, hogy kiderüljön, hogy otthon sincsenek?
2016. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneket nem is hívnám barátnak, inkább egy sznob magamutogató, hogy nézd már mennyi barátom van nekem és nekem csak egy ember vagy ezek közül...


Nekem azok akiket barátnak hívok, akkor jönnek amikor akarnak. Én is dolgozok, ők is, szóval délelőtt senki sem keresne amúgy sem. Délután meg miért ne jöhetnének át. Nem fogok beosztást tervezni a barátaimnak, mert akkor az egész úgy festene, hogy nekem ez egy nyűg.

2016. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!