Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Nememem kérdése:

Mit lehetne tenni, hogy ne tűnjön minden értelmetlennek?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, sem családom, egészségem, se párom, de még munkám se. Egy katasztrófa az életem. Munkát keresek, de az nem tesz boldoggá. Félek a monotonitástól is és az önállóságtól.
2016. okt. 11. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress, szerezz barátokat. Ha nem cselekszel nem lesznek. Nem várhatod el, hogy az öledbe hulljanak a barátok. Neked kell elindulni és cselekedni. Barátokat szerezni nem nehéz. Menj olyan heyre, ahol olyan emberek vannak, akiknek ugyanaz az érdeklődési körük és beszélgess velük.

Régen nekem sem voltak barátaim. De nem adtam fel. Elmentem olyan helyekre, rendezvényekre, amiket szeretek. Az elején még szomorúan sétálgattam és nézegettem a körülöttem sétáló ember csoportokat és sajnáltattam magam, hogy én itt egymagamban sétálgatok. Majd rájöttem, hogy ennek a világon semmi értelme. Így elkezdtem odamenni szimpatikus emberekhez folyamatosan cselekedtem, hogy elűzzem a magányt és most vannak barátaim.A barátok nagyon sok lukat töltenek ki az életben. Azt nagyon sajnálom hogy nincs családod. De ne csüggedj ez nem marad így. Mint mindenki megtalálod te is a párod. Efelől semmi kétség. Munkát is fogsz találni, csak ne hagyd el magad. Ne agyalj túl sokat. Tűzz ki célokat. Többet. Kezdj bele az összesbe és az majd leköt és nem lesz monoton életed, de a végén majd az egyiket eléred. Csak ha tényleg küzdesz és nem hagyod el magad. Az életed monotonitásáról nem a külső tényezők tehetnek. Hanem te magad. Hogy ne legyen az, élj változatosabb életet. Új hobbik sokat dobnak az életeden.

Nem tudom mit takar az "egészséged" de próbálj pozitív lenni. Még ha úgy is érzed minden fekete fehér. Rajtad múlik milyen az életed. Ha azt mondod katasztrófa, akkor nem fog változni. Döntsd el mit akarsz, milyen életet, és tegyél érte. Ne csak állj és gondolkodj azon mi miért rossz és mid nincs. A felsorolásodból kihagytad a legfontosabbat. Hogy MID VAN. Nézz körül. Biztos van körülötted sok dolog amit birtokolsz, DE nem becsülsz eléggé. Az élet rossz dolgokkal és jó dolgokkal jár együtt. Ha minden rosszra rákoncentrálsz és előtérbe helyezed akkor eltakarod vele a jót. És azt hiszed nincs más csak rossz. Ne koncentrálj a rosszra. A jót se kell keresned, mert ott van. De az rajtad múlik látod e.

2016. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!