Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Általában a fiú vagy a lány...

Általában a fiú vagy a lány kezd el többet érezni egy fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
És miért?

2016. okt. 12. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Az én életemben volt mindkettőre példa, de az esetek többségében én(lány) kezdtem el többet érezni.
2016. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Fiú-lány közt barátság nincs, mert előbb- utóbb az egyik elkezd többet érezni a másik után, és az onnantól kezdve már nem barátság.

( a kérdésedre a válasz: a lány )

2016. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

#2: valóban.

10 lány barátom van, egyikbe sem vagyok szerelmes.

Az álíltásod alapján akkor mind a 10-en belém vannak esve? Érdekes, mert egyiküket most jegyezték el, és többségük párkapcsolatban él, de jó tudni, hogy mégis én vagyok a nagy szerelmük. Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem!

2016. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Az esetek többségében a fiú. Ennek pedig egyszerű oka van: a lányok általában az elején eldöntik, akarnak-e többet, és ők, akik döntenek.
2016. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs esetek tobbsege. Amelyik tobbet kezd el erezni. Stop
2016. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Értelmetlen a kérdés. Nincs semmi matematikai egyenlet rá, vagy nemi sajátosság, ergo írogathatja itt mindenki a saját kis szubjektív véleményét, attól még teljesen fölösleges és értelmetlen.
2016. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lehet megmondani :D
2016. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Unikornis Felhő válasza:
100%

Definiáljuk a barátság kifejezést. Ha nagyon jó barátok a fiúval, egyfolytában beszélgetnek, mindenhova együtt mennek, moziba, kávézóba vagy egyéb helyekre, szeretik egymást akkor egy idő után általában az egyik fél elkezd többet érezni, mint barátság. De ez nagyrészt tinédzsereknél van, felnőtteknél nem nagyon tudom, hogy jellemző e. VAN FIÚ LÁNY BARÁTSÁG! de! Legjobb barátság NINCS! Nekem számos fiú barátom volt, mindegyikbe vagy beleszerettem, vagy ő szeretett belém, de soha nem volt kölcsönös az egyik félnek sem. De ez csak az én véleményem.

Kérdésedre válaszolva ez nagyon változó, nem lehet megmondani, hogy melyikre jellemzőbb.

2016. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Változó, az Ákos pèldául összejött a Zsizsikkel, aki előtte a legnagyobb haverja volt.
2016. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!