Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akar tőlem (vonzódik,...

Mit akar tőlem (vonzódik, játszik vagy csak unatkozik) a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Hali! 3 éve vagyunk barátnők, a munkahelyünkön ismerkedtünk meg. Nagyon jóban vagyunk, szinte mindent megbeszélünk egymással és mivel zakkantak vagyunk és jó a humorérzékünk így tényleg jó barátnők vagyunk. Nekem van párom lassan két éve, a barátnőm pedig sajnos most van túl egy szakításon, a barátja elhagyta 5 év után.

A lényeg viszont, hogy mielőtt megtörtént volna a szakítás, előtte elmentünk kirándulni én, Ő és még két barátunk. Persze iszogattunk, berúgtunk és mikor hazafele tartottunk a barátnőm elkezdett cukkolni, hogy én nem szeretem őt, ha nem csókolom meg, meg mást meg tudtam csókóni, de őt nem, stb. (Ez talán onnan jöhetett neki fel, hogy még régen beszéltük, hogy ő soha nem csókolózott lánnyal én meg igen egyszer a gimiben, meg egy buli alkalmával az egyik lány ismerősünk adott egy szájra puszit, amit elmondtam a barátnőmnek erre úgy reagált, hogy bezzeg őt nem tudom megcsókolni, mire közöltem vele, hogy egy szájra puszi volt és nem adtam, hanem kaptam). Én persze nem tettem meg, aminek oka volt, mert sajnos jó pár évig azt hittem, hogy a lányokat szeretem, ma már persze tudom, hogy nem (pszichológus segítségével rájöttem, hogy nem, csak csupán egy gyermekkori szexuális zaklatás miatt a lányokban jobban megbízom, de a férfiakat szeretem és szerelmes is vagyok a páromba). Szóval én nem csókoltam meg, ő viszont igen hosszan, érzékien. Miután ez megtörtént lezártuk, megbeszéltük, aztán volt még egy alkalom amikor én csókoltam meg, szintén részegen (ekkor már nem volt barátja) és ő nem ellenkezett. Ezt is megbeszéltük és nem okozott gondot kettőnk között.

Viszont úgy egy hete szóba került, hogy szexhiánya van és ő nem az egyéjszakás kalandok híve, de kívánja és nem tudja, hogy mit csináljon. Persze szokás szerint én elpoénkodtam ezt és ő is. Mondtam, hogy keressen valakit, segítsen magán, önkielégítés, hiszen abban nincsen semmi rossz stb.

Aztán hétfőn történt egy furi esett, elmentünk csajos délutánra és egyszer csak rám nézett, körülöttünk álltak és mondta, hogy majd mond valamit, közben mosolygott. Mondtam, hogy oké,de mikor ketten maradtunk kérdeztem, hogy mi az, vagy mit akart mondani, mondta, hogy nem fontos. Azt hittem látott valami vicces dolgot vagy egy ismerősünk állt a közelben és azt csinált valamit, szóval hagytam a dolgot. Aztán kedden, amikor kettesben maradtunk a munkahelyen, hirtelen felém fordult és közölte, hogy tegnap azt akarta mondani, hogy mikor rám nézett hirtelen meg kívánta a szexet és Ő ezen mosolygott annyira. Hirtelen ért igy hát próbáltam elpoénkodni, és közöltem, hogy péntek szerezzen magának egy pasit, amire az volt a válassza, hogy nem. Aztán tegnap a munkahelyen, amikor van egy kis időnk, néha simogatom a haját, mert nagyon szereti, én meg olyan gyengéden simogatok. És kérte, hogy simogassam a haját, de most kicsit erősebben (ami azért fura, mert elmondta, hogy arra nagyon beindul ha valaki a haját kicsit meghúzza vagy erősebben nyúlnak hozzá).

Szóval mit akarhat? Túl reagálom? Nem mondom, hogy zavar, de mivel nekem is volt egy ilyen időszakom(sajnos amiatt ami történt velem, amiről ő persze nem tud) így egy kicsit hajlamos vagyok átkacsintani a másik oldalra, főleg ha a lány kezdeményezi, szóval összezavarodom, annak ellenére, hogy szerelmes vagyok a barátomba.Tisztázzam vele a dolgot? Bár egyszer részegen, miután másodjára csókolóztunk kértem, hogy legyen ez az utolsó és ígérje meg, de mivel nagyon részeg volt így nem mondott semmit vagy nem is nagyon figyelt. Egyébként egy nagyon szexi, dögös, vicces az összes pasi őt akarja lány a legjobb barátnőm.


2016. okt. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Most hogy padlóra küldték, szeretné szétrobbantani a te kapcsolatodat is. Nem olvadtam végig az egész regényt, bocs ha írtad, ezért megkérdezem: szerinted normális dolog egy párkapcsolatban mással csókolózni? Megcsaltad a pasidat! Folytasd csak, amíg egyedül nem maradsz...
2016. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én kolleganőm lenne! :D
2016. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Nem hinném, hogy a kapcsolatunkat akarja szétzilálni. Már csak azért sem, mert amikor elsőnek megcsókolt, akkor még meg volt a barátja, akit mind a mai napig szeret. Szerintem csak jól esik neki a törődés, amit igazad van, nem tőlem kellene megkapnia. A megcsalásról pedig más a véleményünk. A párom pontosan tudja, hogy min mentem keresztül és azt is tudja, hogy volt egy időszakom, amikor azt hittem, hogy a lányokat szeretem. És amikor a megcsalásról beszélgettünk, akkor tisztáztuk, hogyha egy alkoholos pillanatomban csókolózom egy lánnyal, akkor az nálunk nem számít megcsalásnak. Persze minden más ezen kívül igen pl szex egy lánnyal, az már nekem is megcsalás lenne...

2016. okt. 13. 18:28
 4/4 anonim válasza:
Beszéld meg vele a dolgokat, ugyan ebben a helyzetben vagyok éppen és hidd el ez a legjobb megoldás.
2016. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!