Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek a stressz ellen?

Chemistryishard69 kérdése:

Mit tehetek a stressz ellen?

Figyelt kérdés
Amikor próbálok új emberekkel megismerkedni, akkor egyszerűen elönt a stressz és hogy is mondjam egyszerűen lefagyok és nem tudok rendesen reagálni semmire és eléggé kínos számomra. Általában nem vagyok ilyen, a baráti körömben bátran poénkodok, meg ilyenek, de például a suliban felelés előtt óriási stressz jön rám és nem tudom miért, olt már olyan, hogy nem voltam stresszes de az ritkán fordult elő. Szóval dióhéjban, ha ilyen parásabb helyzetbe kerülök, akkor rám ömlik a stressz és egyszerűen gondolkodni sem tudok :/ Mit lehet ez ellen tenni, nyugtatót kéne használni vagy mi, mert engem eléggé idegesít ez.

2016. okt. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlás. Otthon hangosan mondd fel a leckét. Hidd el segít.
2016. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rendszeres sport nagyon jól oldja a stresszt.
2016. okt. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!