Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek, ha azt kéri a...

Szerintetek, ha azt kéri a barátotok, hogy átmenetileg szüneteltessétek a kapcsolatotokat, akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az én esetemben az történt, hogy a barátom informált arról, hogy a hátam mögött mit beszélnek rólam, én meg lecsesztem az illetőket, akik a körülményekből rájöttek, hogy a barátom árulta be őket, ezért megharagudott rám, és azt mondta átmenetileg szüneteltessük a kapcsolatunkat. Én ebbe belementem, de pár nap után fészbúkon mégis ráírtam, mert hiányoltam, de nem válaszolt, próbáltam telefonon is elérni, nem vette fel. Az a baj, hogy személyes beszélgetésre se hajlandó. Félek, ha tovább zargatom, még jobban megharagszik és soha az életbe nem beszél velem. De azt furcsának találom, hogy egy barátságot egyáltalán hogyan lehet szüneteltetni. Baráti szeretet vagy van, vagy nincs. Ha meg van, azt szerintem nem lehet ilyen korlátok közé szorítani. Ti erről mit gondoltok?

2016. okt. 14. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
ő nem barát én ezt gondolom
2016. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, mennyire kellemetlen lehetett neki, hogy elárultad. Most őt utálja mindenki.

Kicsit okosabban is intézhetted volna az illetőkkel a lecseszést.

Én is megválogatnám ezek után, hogy mit mondok el neked BIZALMASAN. Ugye ismered ezt a szót?

2016. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan csesztem le az illetőket, hanem azért, mert a párkapcsolataimat tárgyalták ki, és ettől nagyon dühbe gurultam. Nem gondoltam bele a következményekbe. Megjegyzem én is rosszul jöttem ki a történetből, mert majdnem fegyelmi indult ellenem. Ma már persze másképp tennék mindent, de akkor nem voltam képes átgondolni a dolgokat.
2016. okt. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!