Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy az emberek nem szerették a kapcsolatotokat? Nem fogadták boldogan a döntéseiteket?

Figyelt kérdés

Nekem most van a harmadik kapcsolatom. Az elsőnek (apukámon kívül, tudjátok, lányos apuka :D) mindenki örült, mondta, hogy aranyosak vagyunk, szívesen hallgatták a történeteket, belájkolták sokan a képeinket meg azt, amikor kitettük, hogy kapcsolatban vagyunk, meg akartak vele ismerkedni a barátaim, jóban is voltak vele. A mostani barátommal is ez a helyzet szerencsére. :)


Na de aki kettőjük között volt... Anyukám a volt barátomat akarta visszakapni, ezért eleve nem volt neki szimpatikus, ha mondtam hogy megyek talizni vele pofákat vágott, ezért volt, hogy más nevét mondtam, hogy kivel megyek el. A barátaim, mint kiderült, csak illemből mondták, hogy örülnek nekünk, szakítás után, amikor már jobban voltam mondták, hogy nem bírták és nem tudták megérteni a döntésemet. A sulis társaink is rosszallóan néztek ránk, még az utcán is az emberek, alig jött lájk a képeinkre, stb.


Az ok pedig az volt, hogy az exemnek hosszú haja volt és kövér is volt, mindig feketében járt és általában mindig ugyanabban. Aki ismerte az azt is tudta, hogy gyerekes és társaságkerülő. Akkor még szerettem és nem érdekeltek ezek, de belátom tényleg tele volt rossz tulajdonsággal. :D De akkor bántott a többiek reakciója.


Csak egy kis mesedélután volt, nálatok mi a helyzet?


2016. szept. 13. 14:21
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Hááát, nekem többször is volt. Általában csak anyám fúrta a barátnőimet, mert nem segítettek semmit, mikor nálunk voltak (nem háziasak, egyedem-begyedem).


Na, utána volt egy olyan, hogy az exem szülei azt mondták, hogy "lányom, te ide nem hozol pasit". Ok, nem is mentem, fel sem vállalt a csaj előttük.


Kövi eset: vallásos kislány...kiderült, hogy jártam egy ismerőse ismerősével. Ok, mondom, bárkivel megeshet. A közös ismerős elkezdte nyomni az akkori csajomnak a sztorikat, amit exem mesélt neki (mesedélután volt az is). Ugyanez a csaj: az ismerősei nem bírtak (cigány brigád, nem mondom, hogy legyenek jóba egy zsidónak kinéző mérnöksráccal, abszolút érthető is, nem ???) és ők is fúrtak.


No, ezek mind exek azóta. Inkább vagyok egyedül, mint stresszgenerátor pitsák társa a varietében.

2016. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk barátomnak mondta egy haverja mikor kb egy hete jártunk hogy "te haver, ezzel a csajja ne gyere össze, meg fogod bánni" hát így 4 év után még mindig nincs igaza de annyi baj legyen :D

Amúgy a baráti körben mi csak akkor szoktunk leszólni egy kapcsolatot ha tényleg nagyon gázosnak tűnik az illető.

2016. szept. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!