Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Maradnom kell, amiért kifizette?

Maradnom kell, amiért kifizette?

Figyelt kérdés

A barátnőm fizette a szállásunkat, mivel meghívott nyaralni 3 éjszakáram. Múlt éjjel volt a 2., ő pedig egész éjjel hányt és hasmenése volt, úgyhogy a mai (utolsó napi programok) törölve lettek. Mondom neki, hogy menjünk haza, minek fetrengjünk egész nap a szálláson a tévé társaságában, erre mondja, hogy azért, mert ő már kifizette.


Ennek mi értelme van? Kifizetném neki az utolsó napomat, arról meg hallani sem akar. Eleve már megspórolta a mai program árát, ami több lett volna, mint a szállás ára kettőnknek egy éjszakára. Most meg van sértődve, ami3rt haza akarok menni... bunkó vagyok szerintetek? Neki nem jobb otthon gyógyulni?


N


2016. okt. 16. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert ki van fizetve, el lehet jönni. De ha maradni akar...akkor ne erőltesd a hazamenetelt.
2016. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen nagyon hül.ye magyar mentalitás, hogy mindegy, milyen sz.ar, ki van fizetve.

Volt, mikor ismerősöm a pocsék kaját is megette, mert "ki van fizetve".


Hagyd rá, ha neki megéri végigszenvednie ezt a napot, az az ő baja. Részemről nem látom értelmét, hogy egy idegen helyen hány, és még fizet is érte. Én is hazamentem volna.

De legalább kereshetett volna egy patikát, egy-két tablettát bedob, és lehet, hogy jobban érzi magát. Mondjuk nem reggelre. :(

2016. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja ez tényleg ilyen hülye mentalitás, régebben én is ilyen fillérb..szó voltam.


Tipikusan ilyen, hogy a kajáldában együnk meg mindent, mert ki van fizetve, igyuk meg a húgy meleg sört mert ki van fizetve...aztán mintha nem ugyanúgy kijönne.

2016. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül belátta, hogy nincs értelme maradni, úgyhogy vettem neki széntablettát és most megyünk haza hamarosan. Köszi a hozzászólásokat :)
2016. okt. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!