Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valahogy úgy érzem hogy...

Valahogy úgy érzem hogy kiégtem mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években úgy érzem hogy kezdek egyre inkább magamra maradni. Valahogy a haverok között se érzem jól magam. És a párkapcsolat teremtés se megy. Bi vagyok gondolom ez miatt is nehéz a dolog de nem tudom mit tegyek se barátkozni se kapcsolatot teremteni nem tudok a lelkesedésem is vissza esett minden téren. De nagyon rossz egyedül már. 22 éves fiú vagyok.

Léci csak normális választ.



2016. okt. 16. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Bi vagy, de barátnőt szeretnél? Csodálkozol, hogy nem megy? "He?"
2016. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát is de nem tudom valahogy nem találom a helyem
2016. okt. 16. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, barátkozz, ne keresd véresen a szerelmet, hagyd, hogy minden jöjjön magától. Nekem bejött.
2016. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igan csak 22 éves vagyok és még semmit se találtam. Régebben jobban megvolt a helyem de most semmi.
2016. okt. 16. 13:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb 3 éve élek így
2016. okt. 16. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretsz játszani ? Neten pölö személytelenül is lehet társaságot szerezni, hogy legalább addig elfoglald magad amíg nem lesz jó idő. Azután bár nemtom merre laksz, milyenek a lehetőségek de találj ki valami hobbit és keress hozzá társakat. Ergó találj ki olyan terveket, ami határozottan arra épül, hogy ne legyél egyedül, de mégse közvetlen barátkozzunk ismerkedjünk felhívás, az emberek mostanában attól valamiért már tartanak. Egy jó hobbi remek köret/álca az ilyesmihez.

Én legalábbis ebben gondolkodom most. Hasonló cipőben vagyok, hogy 1-2 éve (mióta dolgozom) a régi barátságaim nagy része elkopott és egyedül már unom a kis mókuskerék életem. Szóval remélem, hogy tényleg csak hozzáállás kérdése :D

2016. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,figyelj próbálj meg barátkozni a munkahelyeden,lehet jó barátságokat kötni.Az meg hogy bi vagy nem jelent semmit,a szerelmet nem szabad erőltetni.Amúgy tudják hogy bi vagy a barátaid? Sajnállak amúgy,gondolom olyan helyen is laksz ahol nem lehet szórakozni se.
2016. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen a melóhelyen még nem igazán lehet nagy a klikkesedés.
2016. okt. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!