Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem érdekel ha haragszik...

Miért nem érdekel ha haragszik rám a barátnőm/barátom?

Figyelt kérdés
Mint minden barátságban, velünk is előfordul az hogy valamiért nem vagyunk jóba. De mikor haragszik rám, vagy nem vagyunk jóba nem szokott érdekelni. Nem kérek bocsánatot, főleg ha nincs is miért, de néha még akkor se ha tényleg megbántom. Szeretem és mindent megosztok vele, de úgy érzem hogy nélküle is ugyan olyan az életem. Szoktam rajta látni hogy őt bántja az amikor nem vagyunk jóba, de ez hidegen hagy engem. De minden barátnőmmel így vagyok, csak 1 van aki mindent tud rólam. De a barátommal is ez van, akkor se szokott túlságosan izgatni ha nem vagyunk jóban pont mint a barátnőmmel szemben. De nem tudom miért van ez, szóval akinek van ötlete írjon. :) 16/ Pocsék fogalmazás, tudom. :D

2016. okt. 16. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem is töltenek be olyan fontos szerepet az életedben, mint eddig hitted.
2016. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehet az oka, hogy nem túl fontosak a számodra. Fontosak, de annyira azért nem.
2016. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis számomra senki nem olyan fontos? Mert mindenkivel ilyen a "kapcsolatom" vagy hogy mondjam.
2016. okt. 16. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj.. én is így vagyok az emberekkel. :-( Vagyis a barátokkal, mert a családomnál ez nem áll fent szerencsére.. Eddig mindig így jártam, hogy akiről azt hittem, hogy tényleg nagyon fontos, nem igazán érdekelt, ha pl nem beszéltünk x ideig. Nem vagy kicsit "magadnak való"? Én nagyon szeretek egyedül lenni, van egy kis világom, amiben jól elvagyok, el tudom foglalni magam, szóval így igazán nem is hiányzik a társaság.


22L

2016. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

De igen, eléggé magamnak való vagyok, és szeretek egyedül lenni.

2016. okt. 16. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok, nem azt mondom hogy senki sem fontos számodra. Erre céloztam, hogy talán olyasmi lehetsz amit 4-es írt. Fontosak számodra, de tulajdonképpen el vagy nélkülük is, jól érzed magad egyedül is. Úgyis jó ha melletted vannak, de úgyis ha nem.
2016. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Én ezt úgy kezelem, hogy akiket megismerek, full őszinte vagyok velük. "Én ilyen és ilyen vagyok, sajnos változtatni ha akarnék se tudnék." vagy elfogadják, vagy nem. A mostani hozzám legközelebb álló barátnőm már szinte teljesen kiismert, tudja, hogy ha nekem nincs kedvem menni valahová, akkor nem is fogok. meg azt is, hogy nekem fontos az, hogy "el tudjak vonulni" kicsit és egyedül legyek. Na így nincs bonyodalom. :) Mondjuk párkapcsolatban nem tudom ez mennyire működhet, de szerintem attól is függ, hogy a másik fél milyen ember.

Amit tanácsolhatok az az, hogy néha lépj ki a komfortzónádból és tegyél olyat, amit egyébként nem tennél. Pl. kérj bocsánatot te vagy legyél te a kezdeményező, mert tudom ugyan, hogy minket totál hidegen hagy, de az érintett másik félnek sokat jelent ám. Légy egy kicsit, hát nem azt mondom, hogy alázkodj meg, hanem engedj picit. és akkor helyreáll a világ rendje, ő is boldog, te is boldog vagy! :D

2016. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megpróbálok így tenni :D
2016. okt. 18. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!