Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Szó szerint egyetlen egy barátom sincsen. Nem értem néha az embereket. Hatalmas szívem van,nem bunkózok senkivel sem, még sincs egyetlen barátom sem. Kezdem azt hinni hogy az alakom miatt nem barátkozik senki sem velem. Teljesen magányosan érzem magam ezért elkezdtem számítógépes játékokkal játszani. Az iskolában is magányos vagyok, senki sem jön oda hozzám,csak akkor ha kell a házi vagy valami.. Az ember társas lény nem tud egyedül lenni. Lassacskán már megesz ez az egyedüllét.. Ha esetleg van olyan Nyíregyházi lány, aki ugyanígy érez az kérem írjon rám vagy linkeljen egy facebookot!

2016. okt. 16. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem jó a közösség neked, nézz be másik osztályokba szünetben, ha még iskolás vagy.


Ha nem, válts közösséget. Először új helyen nem kell rögtön megnyílni, főleg nem a kezdeti újdonság okozta lelkesedés okán. Először mindenki izgalmas, ha túlzottan meg nyílsz egy új helyen, akkor túl hamar elunnak.

Adagold magad "cseppenként".

2016. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kor? Nem?
2016. okt. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17, LÁNY
2016. okt. 17. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát két lyuka van:D
2016. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem 3?
2016. okt. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg lefogyni. De ha nem megy, akkor is találsz olyan embereket akiket nem érdekel a külsőd csak az embert fogják látni benned.
2016. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia én is Nyíregyházi vagyok 18/l
2016. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy barátom van, de majd 30 éves vagyok.

Sokáig egy sem volt.


Kit nevezel barátnak? Hogy definiálod a barátságot?

2016. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Neki is punija vanXD
2016. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!