Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aszociális vagyok, ha nem...

Aszociális vagyok, ha nem járok bulizni, nincsenek barátaim és nem is vágyom a társaságra?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.Soha egy bukiban nem voltam még.Nem bírtam az osztálytársaimat.Nincsenek barátaim.Soha nem volt egy nornális barátom sem.Aki volt,az is mindig csesztetett,kihasznált,rohadt körtével dobált vagy elárult.Az egyik legjobb barátom,akit 2.osztályos korom óta ismerek,egyik napról a másikra gondolt egyet és többet nem állt szóba velem.Meg még a szalagavatós táncpartnerem is lenyúlta,miatta nem táncolhattam,pedig csak 10.-es volt.Most a nyáron megszakítottam a kapcsolatot az utolsó baráttal,aki csak kihasznált meg csesztetett.A nyári szünetben (meg elötte volt kb.másfél hónap érettségi szünet) nem mentem sehova,szinte senkivel sem beszéltem,edzeni jártam,filmeket néztem,csináltam a dolgaimat,elvoltam egyedül magamba és nagyon jó volt.Nem hiányzott senki.Örülök,hogy békén hagytak,nem kellett mennem sehova.Egyáltalán nem hiányzik a társaság.Hihetetlen boldog vagyok,hogy megszabadultam az osztályomtól.

2016. aug. 20. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem vonnék le ilyen következtetést. Valószínűleg nagyon más emberek voltak, mint te, és nem jöttetek ki jól. Önmagában az, hogy valaki jól érzi magát egyedül és nem hiányzik neki társaság, egyáltalán nem kóros, csak valamivel ritkább, mint a másik véglet.
2016. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Mostantól új környezetben leszel, azt mutathatod magadból, amit szeretnél. Jó alkalom a változásra. Nem leszel összekényszerítve senkivel, viszont ez azt is jelenti, hogy ha szeretnél társaságot, azért tenni is kell valamit.
2016. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, aszociális vagy.
2016. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen.
2016. aug. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Badattitude ***** válasza:
Nem gondolom. Egyszerűen az ember a " magafajtája " között érzi jól magát. Ez igaz sulira, munkahelyre, lakhelyre. Teljesen más értékrenddel rendelkező emberek közt voltál.Ráadásúl, elég tróger is volt némelyik Veled. Mitől hiányozna bármi, bárki is ? Nem csodálkoznék, ha Téged jobban érdekelnének a mélyebb tartalmak, mint a felszínes, vagy inkább a Neked felszínesnek tűnő dolgok. Talán jobban fgolalkoztatnak olyan dolgok, amik tudományhoz köthetőek, mint a korosztályod tipikus mintakövetése.Az, hogy erre rákérdeztél, arra utal, hogy igazából szeretnél társaságot, szeretnél fiatal lenni és a magad módján megőrülni, csak számodra nem megfelelő a közeg. Annyira egyszerű: azokkal foglalkozz, azok közé járj, akiket hasonló, vagy azonos dolgok foglalkoztatnak, mint Téged. Csinálj akár honlapot azokról a dolgokról, amik Téged érdekelnek. ( Számos ingyenes van. A Wix.com-nak igen jó a felülete, van kereső optimalizálója is. Nekem ez jött be. ) Ott gyorsan Rád talál az, akit az érdekel, ami Téged. Ha a " magadfajták " közt sem érzel érdeklődést más, mások személye iránt, akkor más a történet, de szerintem csak a nem megfelelő emberek közt voltál. :)
2016. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled, és megértelek.

Bár engem nem csesztettek, nem voltak rosszindulatúak, de nem beszélgettem velük, mert nem voltam olyan beszédes meg laza, barátkozós.

Mindegy, hogy hogy hívjuk, aszociálisnak vagy introvertáltnak, lényeg, hogy nekünk nincs olyan nagy emberigényünk, mint a többségnek.

2018. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!