Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 26 évesen még van esély...

26 évesen még van esély barátokat szereznem?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy tűnik, hogy csak olyan dolgok érdekelnek, amik másokat kevésbé, vagy inkább semennyire, emiatt nem is igazán van, csak kettő közeli barátom. Jelenleg felnőttoktatásban vagyok, és mindenkivel jól megértem magam a csoportban, mégsem igazán kerültem közel senkihez. Melegként nem is egyszerű köztük lennem, de igyekszem elrejteni a dolgot, mert csak fiú osztálytársaim vannak.

Régebben amíg boltban dolgoztam, elég nagy ismeretségi köröm volt, de az idő múlásával szép lassan mindenki lemorzsolódott. Jelenleg már nagyon egyedül érzem magam, alig van valaki, akihez szólhatnék, pedig igényelném a társaságot.... Van még remény?


2016. okt. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az ember örüljön, ha két igaz barátja van. Felnőtt ember vagy, ilyenkor az ember már nem barátkozni jár munkába vagy iskolába. Ezért sem nyitnak annyira egymásfelé az emberek. Lehet barátságokat kötni ennyi idősen is, de nehezebb az tény.
2016. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meglehetősen fiatalos gondolkodással lettem megáldva, az előző munkahelyemen szinte csak fiatalok voltak a vásárlóim (14-25 évesek). Ez a mentalitás megragadt bennem, ezért is szeretnék, ha nem is barátokat, de legalább valami alap haveri kört, akikkel néha el lehetne járni erre-arra :/
2016. okt. 19. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok most és egy pár évvel fiatalabb is vagyok nálad,úgyhogy lehet jól kijönnénk :D
2016. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lol 1. ezt úgy mondod mintha már 80 lenne:D

még csak 26 vagy előtted az élet nem vagy még csak add magad és ne görcsölj rá.. haívj el másokat sétálni beszélgetni , vagy menj el ma csoportos találkozókra,üljetek be vhova stb nem kell túlspilázni beszélgetni mindenről lehet ha más nem arról amit tanultok jegyzetek, tárgyak tanárok stb.

2016. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hívj* nem vagy még olyan vén*
2016. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ezt mondom, hogy nincs kivel, ez a lényeg. Osztálytársakkal se. Jó a hangulat, de nem valami nagy az összetartás köztünk.
2016. okt. 20. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 26 évesen csak 3 közeli barátom van és néhány haver, de én ezt elégnek érzem. Nem mondom hogy nem örülnék ha több lenne, de most már inkább a tartósságra törekszem és nem a mennyiségre, és örülök annak hogy legalább ennyi barátom van. Szerintem ebben a korban már sokan vannak így, ezért sem nyitnak annyira.


Esetleg próbálj barátkozni máshol is, ne csak ott ahol éppen tanulsz vagy dolgozol. Van két meglévő barátod, menjetek el valahova... koncertre, kirándulni (szoktak szervezni csoportos kirándulásokat neten is, csatlakozz egyhez ott is lehet ismerkedni) Vagy akár interneten fórumokon, vagy itt.

2016. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!