Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 éves kor felett tényleg...

20 éves kor felett tényleg nehezebb barátokat és párt találni?

Figyelt kérdés

25 éves egyetemista srác vagyok, és azt vettem észre hogy az elmúlt 3 évben szinte egyetlen új barátot sem találtam, a régiek közül is csak az erősebb barátságok maradtak meg, a többi kikopott, pedig próbáltam velük tartani a kapcsolatot. Most próbálkozom új barátságokat, haverokat, társaságot találni, de nem megy. Régen nem volt gondom ilyesmivel, de úgy érzem ebből a korosztályból mindenki már a párjával van csak, vagy dolgozik már és nem foglalkozik ilyesmivel. Nem értem az egészet, én értelmes, állítólag jó humorú ember vagyok, és nem érzem úgy hogy otthon kéne ülnöm vagy csak a a tanulásnak vagy a munkának élnem.

Másik dolog a párkeresés, 2 éves kapcsolatom ért véget, és azóta nem ismerkedtem egyáltalán, egyszerűen nincs hol, nem vágyom buta libákra, de az értelmes lányokak már van barátja, vagy nem járnak sehova és lehetetlen elérni őket így...



2016. okt. 6. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2016. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vas megye.
2016. okt. 6. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:

23 évesen új suliba mentem és összehaverkodtunk egy lánnyal. Ennek pont 1 éve és azóta már barátokként hivatkozunk egymásra. Nagyon közel kerültünk egymáshoz.

Szóval nem lehetetlen ez.

2016. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
21 éves vagyok, barátaim? Nincsenek, mind cserben hagyott vagy "hátba szúrt" a régiek közül. Az új osztály, hát nem szeretik a punkokat, szóval egymagamban maradtam, barátnő... nehézkes találni olyat aki értelmes és nem "szőke", akikkel meg néha beszélgettem haverok azok is vagy melóval, vagy a párjukkal vannak elfoglalva és "nincs idejük" barátságokra. Szóval kifogás a kifogás hátán, ebből én meg nem kérek. Inkább maradok egymagamban, jó ez így.
2016. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek
2016. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Barátokat valóban nehezebb találni. Evolúció bácsi ugyanis úgy rendezte be a világot, hogy a reprodukciós időszakot ne barátkozással töltsd, hanem családalapítással, gyerekneveléssel. 40 fölött szoktak újra barátságok köttetni.

Ami a csajokat illeti; ismerkedni bárhol lehet. Nekem pl az áruházi pénztárnál való sorban állás volt mindig a kedvencem.

2016. okt. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. 24 éves vagyok a régi barátok eltűntek az évek alatt az újak meg inkább haverok. Nem egyszerű az biztos.
2016. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanugy vagyok vele. Regi elment azota meg interneten is par like erejeig latom v ha posztol vmit marhara untam h mindig en futok utana nem futok nincs is kapcsolat. Az ujak meg hagyjuk.

25/L

2016. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha olyan munkahelyed lesz, ahol tobb evet dolgozol, hidd el, lesz. Az iskolas baratsagok 90%ban veget ernek. Mas szakma, mas erdeklodes, mas problemak... persze vannak gyerekkori baratsagok, nekem is van (1, a gyerekkorombol) :) ne aggodj ezen, ha kilepsz az eletbe teljesen, jobban fogod magad erezni :)
2016. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nos facebookolj xd de am van valami a kérdésedben nekem 20 évesen egy 14 éves kissrác a legjobb barátom jelenleg
2016. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!