Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tűntek el a barátaim?

Miért tűntek el a barátaim?

Figyelt kérdés
17éves vagyok,van egy barátom lassan egy éve ,de mostanában úgy érzem,hogy eltűntek a barátaim mellőlem.Egy két jó barátnőm volt,de már nem olyan a barátságunk mint régen.Barátokat elsősorban barátnőket szeretnék szerezni vagy csak beszélgetni és abból bármi lehet :) baranya megyében lakom ezért elsősorban idevalósiak levelét várom,aki úgy gondolja van kedve beszélgetni írjon üzenetet :)

2016. okt. 23. 23:33
 1/2 anonim válasza:
nem lehet hogy esetleg túl sokat voltál a fiúddal, és csúnya szóval "lesz*rtad" őket?
2016. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem szartam le oket en ugyanugy kerestem oket ,az elejen kijartunk meg a varosba meg egymashoz at beszelgetni..de aztan a baratnoimnek is lett baratjuk es igy teljesen eltavolodtunk
2016. okt. 25. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!