Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta párom van, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta párom van, miért tűntek el a barátaim?

Figyelt kérdés

Amióta összejöttem a párommal (közel 2 hónapja), azóta szinte egy barátom/barátnőm sem keres. Nem szálltam el magamtól, ugyanolyan maradtam, továbbra is szívesen beszélek/nék velük. Nem töltöm minden időmet a párommal, maximum heti 2szer találkozunk, még csak azt sem mondhatnák hogy elhanyagolom őket.

Ti voltatok már hasoló helyzetben?



2015. aug. 24. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor is ha lany vagy es fiu baratod van ,lehet o is akart volna tobbet egy baratsagnal jarnu akart volna veled,eS ezert tunnt el mert csalidott kett nem szeretne masid hegedus lenni,gondolj bele forditott esetbe.
2015. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A baratnid meg feltekeny es irigy ha pasid van
2015. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Valoszinu csak ugy gondolod, hogy nem valtoztal ... valoszinu csak azt hissed, hogy ugyan ugy raersz baratkozni mint korabban ... valoszinu csak szeretned, hogy minden ugyan ugy legyen mint regen.
2015. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem azok akiket barátnak gondoltál csak haverok voltak és ezek sokszor cserben hagyják az mebert(saját tapasztalat).

Ha úgy gondolod, hogy mégis szivesen összejönnél velük kezdeményezz te. Hivd fel őket, és igy megbeszélhetitek a fennálló problémákat.

2015. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!