Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen egy INTJ barátként?...

Milyen egy INTJ barátként? Egyáltalán tudnak valakihez kötődni?

Figyelt kérdés

Egy srácról van szó,21 éves. Hogy közeledjek felé?

18L



#lélek #építész #INTJ #lélektantípusok
2016. febr. 23. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Hát egy igazán nagyon tirpák jampechez én sehogy sem közelednék.
2016. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Ne lélektípus alapján próbáld kategorizálni,attól még lehet jó és rossz ember is.

Lehet így kéne közeledned felé,de lehet úgy...

Tetszik a srác,vagy tényleg csak barátként tekintesz rá?

2016. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A lélektan tipus fontos tulajdonságokat ír le :)

Csak barát :)

2016. febr. 23. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ egyben, de MINDENKI tud kötődni barátként valakihez.

Ha privátban többet írsz róla, kianalizálom amennyire tudom.

2016. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Még a feltételezés is sértő, hogy bármilyen téren ne tudnám megadni amire egy lány vágyik. Az EQ-nak szintén átlagon felülinek kell lennie, ahhoz hogy valaki fiatalon vezetőként megállj a helyét.
2016. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én INTJ fiú vagyok és nagyon szeretem és sokra tartom a barátaimat. 3 db van, +1 a párom.

Amit én keresek egy barátban az a mélység. Nem szeretem azokat az embereket, akiknek nincsenek mélységei, akiket megkapargatsz, elmondja, ma mi volt vele és kész.

Ha beszélgetek valakivel, akkor persze, meghallgatom pl. a véleményét egy témáról, de sokkal jobban érdekel, hogy miért az a véleménye, ami. Akár egyezik az enyémmel, akár nem. Ennek kiderítése érdekében hajlandó vagyok akár a saját álláspontommal ellentétesen érvelni, hogy ezt kihúzzam belőle.

Szóval akinek vannak mélységei, az tudja, mit miért gondol, mit miért hisz. És ők szexik :)

2016. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Előző vagyok.

Még a kötődéshez annyit megjegyeznék, hogy nagyon könnyen túllépek barátságokon, kapcsolatokon, ha erre van szükség. A legjobb kebelbarátomat (aki lány volt) is eldobtam egyszer, mert inkompatibilis volt a fiú-lány barátság a párommal.

2016. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én INTJ vagyok. Van egy pár ember, akikhez kötődöm és messze elmennék értük, szóval igen tudunk kötődni emberekhez. Az ő típusuk INTJ, INFJ, ENTP.


Hogyan közelíts? Legyél őszinte. Mondd, hogy mit akarsz, mi értékeljük az őszinteséget. Ne próbálj meg lenyűgözni egy INTJ-t, ne próbálj meg bókolni. A felszínes beszélgetést kerüld minden áron, mert hihetetlenül kellemetlen nekünk. (hétvége, bulik, időjárás). Ha tévedünk javíts ki minket. Ha van valamilyen mélyebb gondolatod szívesen meghallgatjuk. Ha szükséged van arra, hogy beszélj a problémáidról és nem azt akarod, hogy "jaj, szegény" vagy "ó de szomorú" megjegyzéseket kapj, hanem hogy valaki segítsen megoldást találni a problémáidra, akkor keress minket.

Kicsit haszonelvűek vagyunk (extrovertált gondolkodás), ha valaminek nincs haszna, akkor az nem kell. Az furcsán hangzik, hogy legyen hasznod az INTJ számára, de valami olyasmi.->

->Éreztesd vele, hogy neked megnyílhat, nem kell elzárkóznia előled és hamis képet mutatnia. Ezt úgy érheted el, hogy megosztasz a saját életedről mélyebb dolgokat, őszintén, nem sajnáltatva magadat. Legyél egy "biztonságos hely", ahova a világ elől vissza lehet vonulni és cserébe megkapod ugyanezt.

Ha megkérdezik, hogy rosszul áll-e a pulóver, akkor mondd meg az őszinte véleményedet. Ha hazudsz tudni fogjuk és érezni fogjuk, amivel csak a bizalmatlanságot fogod előidézni.


20/F

2016. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Ez az egész betűtésztás dolog, ez tényleg komoly?
2016. máj. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#8. válaszolónak teljesen igaza van.


Én is INTJ vagyok és nagyon utálom a felszínes beszélgetést. Ha azt látom, hogy egy lány intelligens és vannak mélyebb gondolatai, akkor kialakulhat kötődés. Tényleg legyél őszinte és ha kikéred egy ilyen típusba tartozó ember véleményét, tényleg meg fogja mondani amit gondol (legtöbb esetben). Szerintem néha hasznos is tud lenni az, hogy ha a másik szomorú, vagy valami problémája van, akkor nem kezdünk el együttérző szövegeket írni és aztán annyiban hagyni az egészet, hanem átgondoljuk a problémát és megoldjuk.


19/F

2016. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!