Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? Mit gondoltok...

Ez normális? Mit gondoltok erről? 16/L

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy nem túl szerencsés barátnőm (bővebben itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__6..

Idén, az új koliba megismertem az ő egyik ismerősét aki már végzős. Azt hiszem a tavalyi barátnőm láttam benne, ezért kezdtem el vele barátkozni. Mostanra már napi szinten keresi az új barátnő a társaságom. Ami azért fura, mert a koleszba elég erős a hierarchia. Folyamatosan érezteti velem, hogy én csak egy kis taknyos gyerek vagyok hozzá képest, ugyanakkor ölelget, érdeklődik, hogy mi van velem és minden szabad percét velem tölti. Nagyon aranyos és szép lány annak ellenére, hogy eléggé antiszociális (mint én). Nem értem, hogy egy végzős (aki a koli ranglétrájának elején áll) mit akar egy kilencedikestől. Ha célzást teszek erre, akkor olyanokat mond és úgy, hogy úgy érezzem, hogy ő könnyen pótol engem míg én vagyok az, aki nélküle teljesen egyedül maradna. Tényleg felnézek rá, mert saját magam látom benne pár év múlva de nem akarom, hogy hülyének nézzen. Remélem érthető volt. Nem valami jó a fogalmazás készségem.



2016. febr. 8. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátja van?
2016. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem tudna pótolni. Mindenki akit ismer agyhalott, semmirevaló. Te okos vagy, normális és hasonlóak vagytok. De eközben, erős befolyás miatt érezteti veled..., 9.es vagy.
2016. febr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 pasija volt eddig kilencedikes korában de ő csúnyán ott hagyta a lányt. Néhány koleszos évfolyam társával jóba van de csak akkor beszélgetnek ha kell valami.
2016. febr. 9. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátnőm 2 évvel fiatalabb mint én (mindketten 10.-esek vagyunk, mert ő nagyon okos és átugrott egy évet, én meg év vesztes vagyok) és attól még tök jól elvagyok vele és nem is érdekel különösebben, hogy 14 éves és a többi osztálytársunkat se. Persze, néha szoktunk ezzel viccelődni, hogy pl ő még "kicsi" ehez meg ilyesmi, de csak azért, hogy idegesítsük :D Szerintem a barátnőd néha összezavarodhat, hogy éretlen-e, mert fiatalabb az egyik barátnője. De szerintem ez nem olyan nagy korkülönbség, pár év múlva már alig fogjátok érezni.:)
2016. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firedoom ***** válasza:

No lassuk. Remelem meg figyeled ezt a kerdest es nem feleslegesen potyogom le.

Igazsag szerint tegnap ota ezen a kérdésem gondolkodom, mert rohadtul ellentmondásos. Aztán vegul elolvastam a kerdesedben linkelt régebbi kerdest es néhány dolog világossá vált. (most abba ne menjunk bele, hogy a vege ugy hangzott mintha lehordtad volna az osszes punkot+rockert...)

A lenyeg itt van:

"Ha célzást teszek erre, akkor olyanokat mond és úgy, hogy úgy érezzem, hogy ő könnyen pótol engem míg én vagyok az, aki nélküle teljesen egyedül maradna. Tényleg felnézek rá, mert saját magam látom benne pár év múlva de nem akarom, hogy hülyének nézzen"

Vajon tenyleg pótolható vagy e számára? Vajon tenyleg a barátod-e? Vajon te mit érzel?

A kerdeseidbol egyertelmuen latszik, hogy vágysz valakire aki melletted áll es támogat, meg akkor is ha csak kihasznál (penz, lasd első kerdes).

Valoszinuleg a mostani barátnőd jobban hasonlit rad mint azt te hiszed. Lehetséges, hogy sajat magat akarja becsapni. Eddig se volt senkije (antiszociális, te irtad), most sem kell, boldogul egyedul is. Vagy egyszeruen nem tudja lekezelni, hogy hirtelen nincs egyedul.

Részletek nelkul én csak tippelgethetek es barmi amit leirok az csak fikcio. A te barátod, neked kell ismerni.

Vegul is semmi konkrétumot vagy segitseget nem tudtam leirni ezert az első bekezdes módosul: Reméljük találsz kiutat a káoszból.

2016. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!