Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha anyagilag máshogy nem...

Ha anyagilag máshogy nem tudnád megoldani, laknál a barátaiddal egy telken (de külön háztartásban)?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szükség törvényt bont*
2016. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne
2016. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha anyagilag máshogy nem tudnám megoldani, akkor akár egy idegennel is. Ha egy baráttal lakhatnék együtt, akit már korábbról ismerek, megbízom benne, az külön áldás lenne hasonló helyzetben!
2016. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán! Lakva ismerszik meg a barát, nekem vannak olyan barátaim, akikkel laktam már, igaz, csak kollégiumban, de szerintem így is kibírnánk egymást. Főleg, mert most idegenekkel lakom, úgy értem, hogy csak 25%-kal vagyok jóban, illetve van velem jóban.
2016. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha a telek közös tulajdonban van a baráttal?
2016. okt. 27. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A külön háztartást hogy érted? Teljesen külön lakás?
2016. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, külön lakások, ill házak.


Egy nagynak számító telek, amin két ház van.

2016. okt. 27. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ember lakik osztatlan közös tulajdonban lévő telken épült társasházban, ikerházban, sorházban. Nem mindenki tud önálló telket venni. Még mindig jobb, mint 30-40, vagy még több ember egy társasházban, ahol közös nevezőre kell jutni, ha nem akarják, hogy a fejükre dőljön a ház.

Nálad csak a telek lenne közös.

Ha lehet, én valamelyest leválasztanám fizikailag, ha pedig ez nem megy, eszmeileg megosztanám, hogy ki melyik területet gondozza, illetve használja. Én laktam ilyen telken lévő sorházban, nem volt semmi gond. Persze ez sokban függ a benne lakó emberektől.

2016. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha máshogy is megtudom oldani is.
2016. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
simán. ez egyébként egy időben elég elterjedt volt, sokan barátokkal, testvérekkel közösen vettek házat/telket/kezdtek el építkezni. Nincs ebben semmi gáz.
2016. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!