Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátom (legalábbis eddig az volt) jóban lett valaki mással és most már csak akkor szól hozzám ha ő nincs ott?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos akkor ő közel sem volt mondhatni a "legjobb barátod".
2016. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen,erre sajnos én is rájöttem...

Csak mit tegyek? Próbáljak beszélni vele erről(bár nem hiszem hogy sok értelme lenne...)vagy hanyagoljam őt,ahogy ő is teszi velem?

2016. okt. 28. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, még nagyon régen. Az elején még próbáltam beszélni vele, aztán egy idő után hagytam.. Nem kerestem, mondhatni "kerültem". Ha fontos lettem volna neki, keresett volna.. De nem tette, szóval annyi a "barátságunknak".
2016. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába volt neked a legjobb barátod, neki nem jelentetted ugyanezt, ezért ne alázd magad!

Vagy legyetek hárman barátok, de várd meg míg hívnak.

2016. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Hát hívnak magukkal szinte mindig,nem erőltetem rájuk magam,volt hogy mondtam hogy nem akarok menni,de erősködtek hogy menjek,csak ott meg levegőnek néznek szinte...

2016. okt. 30. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg a közös programokon nem féltékenykedni, oldódj fel, ne görcsölj és ne legyél savanyú uborka, akkor élvezetes lesz számukra a társaságod és nem néznek keresztül rajtad.

Bár én nem is hiszem, hogy ez így történik, - hiszen hívtak, pedig nem lenne kötelező - csak sértettségedben így látod a dolgokat.

Próbáld meg az új barátot is elfogadni, hidd el te jársz jobban, mert manapság nem egyszerű barátokat találni, elég, ha csak itt a Gyk-n olvasgatsz

2016. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!