Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek ez rosszul esne?

Nektek ez rosszul esne?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm általában mindenkinek, akivel baráti viszonyban van (az osztályból), annak vesz szülinapjára valami ajándékot. Nekem nem szokott venni,mivel az enyém pont a szünetre esik, így egy darabig nem találkozunk. Szokott írni ilyenkor, de azért egy kicsit mégis rosszul esik. Titeket rosszul érintene? 15/L

2016. okt. 28. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az egyik legjobb barátnőm lenne, akkor kicsit igen, de végül is, annyira nem foglalkoznék ezzel, mert nem igazán szoktam/szeretem ünnepelni a születésnapom. 15L
2016. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam ünnepelni, de azért rosszul esik. Vagy lehet hogy csak elfelejti amikor már újra találkozunk?
2016. okt. 28. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Végül is, szerintem az is lehetséges, hogy elfelejti, és mire újra eszébe jut, már kínosnak érzi azt, hogy ajándékot adjon. (Bevallom, velem már előfordult ilyen... :( )
2016. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az én szülinapom is szünetbent volt (július). De a legjobb barátnőm mindig vett ajándékot. Sokszor találkoztunk így elhozta, de volt hogy szeptemberben kaptam meg. Viszont én úgy gondolom, ha tényleg a legjobb barátnőd nem szép dolog. Ha nem tudja megjegyezni írja fel. :)
2016. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én velem is pont ugyanez van...most is nyaralni voltam szülinapomon és utána még egy hétig kb. mondogatta, hogy picit késik az ajándékom, aztán találkozáskor nem kaptam semmit... Pedig az összes többi barátnõjének ad ajándékot, és ez nekem picit szarul esik.
2016. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te szoktál e venni bármit is az ő szülinapjára?
2016. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam. Azt hozzátenném, hogy csak egyszer volt olyan, hogy nem kaptam tőle ajándékot, mivel igazából előtte még nem voltunk annyira nagy barátnők. Szerintem azért nem adott semmit, mert ugye a szünet miatt több kint egy hétig nem találkozunk és elfelejtette. Há nem szünetben lenne a szülinapom, akkor biztosan adna valamit. Azért ez ugye számít valamit? :')
2016. okt. 31. 14:46
 9/9 A kérdező kommentje:
*mint *ha
2016. okt. 31. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!