Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnak is rosszul esne az ilyen?

Másnak is rosszul esne az ilyen?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok túl érzékeny..

Diákok vagyunk, 3 másik lánnyal lakok egy albérletben, kicsivel több mint egy hete..ma este bulizni mentek, előtte órahosszákig készülődtek, meg iszogattak itthon..engem egy 5 percre be nem hívtak volna a szobába, pedig azért jól esett volna...bulizni nagy valószínűleg nem mentem volna velük, de legalább ha iszogatunk és beszélgetünk kicsit, legalább jobban megismerkedhettünk volna. Na mindegy.. igazából az érdekelne, hogy ez végülis normális, h egy hét ismeretség után ilyen ridegek vagy azért másnak se esne túl jól..



2013. szept. 11. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem se esne jól... De kedden bulizni...? :S
2013. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen..én is hétköznap megyek ha megyek (egy évben 2x :D )itt felénk vannak hétköznap is :)

Köszi amúgy hogy írtál..

Amúgy gondoltam, hogy van 'valami'..mert eléggé 'bújtak' előlem egész nap és ez eddig nem volt jellemző..pl kimentem a konyhába enni, rá 1 percre mindig kijött vmelyik csaj dumcsizni,ma meg semmi..én meg azt hittem velem van vmi, vmiért haragudnak rám vagy ilyesmi..de ezek szerint azért hogy ne kelljen véletlen se elhívni :D

2013. szept. 11. 00:13
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy hete laktok csak együtt akkor még nyilván nem ismernek. De ahogy leírtad, gondolom ők ketten már előtte is jó viszonyban lehettek. Ilyenkor sajna ki szokták rekeszteni a harmadikat. Persze majd egy idő után egymásra unnak, és akkor majd a te társaságodat keresik. :) Szerintem egy hát után nem kell még lesokkolni, ez még nagyon friss ismeretség.
2013. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

4-en vagyunk összesen, lehet elírtam az előbb. Igazad van persze, mondom én vagyok a túl érzékeny, elég stresszes az életem mostanában és tényleg mindent magamra veszek sajnos :)

Előtte amúgy a legjobb barátnőmmel laktunk együtt, plusz volt egy harmadik lány, mi azért igyekeztünk őt is hívni ide-oda, de ő meg nem nagyon jött :D

2013. szept. 11. 00:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg próbálj a negyedik lánnyal barátkozni, ha a másik kettő ennyire össze van nőve, akkor talán a negyedik is magányos. :) Persze, ilyenkor mindenki stresszben van, talán nekik is csak ennyi a bajuk. Meg hát nem vagyunk egyformák..nálunk város szerint ment a klikkesedés. :D Aztán pár hét után mindenki lazább volt már. :)
2013. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mind a 3-an mentek :D de köszi azért a tanácsot..amúgy annyira tényleg nem lényeges ez az egész, van most épp elég bajom, csak jól esett kiírni magamból :)
2013. szept. 11. 00:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé rosszul esne és a továbbiakban nem közelednék feléjük semennyire.
2013. szept. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nem túl szociálisak... ne vedd Magadra, mással is így bántak volna. Biztos van valami kis közös titkuk, régi románc, amivel összefügg ez a nap, ha amúgy be szoktak vonni Téged is.
2013. szept. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag idegen vagy nekik, hiszen csak egy hete ismeritek egymást.

Miért hívtak volna magukkal? Ők nyilván már ismerték egymást előtte is.

Majd összebarátkoztok, de csak ha nem vágod be a durcit.

2013. szept. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem se esne jól, de ha már úgy alakul, hát feltalálom magam, nem szorulok rájuk, nem igaz? Szórakozzanak csak nyugodtan együtt, én is azt teszem.
2013. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!