Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2 eve ismertem meg egy hölgyet...

Ez a nevem! kérdése:

2 eve ismertem meg egy hölgyet a Badoo-n, akivel ma is tartom a kapcsolatot mint barät. Szemelyesen meg nem talälkoztunk, de szeretnenk mindketten talälkozni. Viszont van egy kerdesem, hogy ti mit vontok le a következökböl? (Läsd a kiegeszitesben)

Figyelt kérdés
4 eve Ausztriäban elek.Immär 2 eve ismerem a hölgyet.Elöször a Badoo-rol,majd kesöbb ott kilepett es igy a Facebookon tartjuk a kapcsolatot,de neha telefonon is beszelünk.Hetekkel ezelött,amikor otthon voltam Magyarorszägon,sajnos nem sikerült talälkoznunk a hölgyel,pedig szerettünk volna összefutni.Közben vissza kellett jönnöm Ausztriäba. Amikor Ausztriäba ertünk,rä mäsnap üzenetet kaptam töle a Facebookon,ami a következöt tartalmazza: Sajnälja hogy nem tudtunk talälkozni,de legközelebb,amikor hazamegyek(azaz jövö äprilisban) akkor be kell potolnunk,amit kihagytunk. Az egesz delelöttöt vele kell csak töltsem. Vajon ezt ö hogy erti...?Mire gondolhat? Mint irtam csak mint barakent levelezünk es neha telefonon is beszelgetünk. En amugy häzassägban elek,amit persze ö is tud. Ö viszont elvält,alberletben el a barätjäval. Amikor 2 eve megismertem,akkor meg a ferjevel elt együtt rossz kapcsolatban,majd ezutän nem sokkal elvält töle.Jelenlegi barätjäval kb: 1 eve vannak együtt. Milyen következtetest vontok le a leveleböl?

#barátnő #barátság #kapcsolat #tävoli ismeretseg
2016. okt. 30. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy van ebben valami rossz. Én is a párommal élek és van egy barátunk, aki másik országban él és én is szeretném az egész napomat vele tölteni, mert tudom, hogy aztán megint hónapokig, akár évekig nem látom majd őt. Nem azért utazok több országon át, hogy 1 órát legyek vele.
2016. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem azt írta, hogy töltsd vele az egész éjszakát, és vigyél több csomag gumit! Semmi olyan mögöttes tartalom nincs ebben, mint amit te szeretnél. :P
2016. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a välaszod! Csak mert arra gondoltam,hogy nem e többet szeretne tölem barätsägnäl annak ellenere hogy häzassägban elek. Mindenesetre azert szeretnek talälkozni vele,megismerni szemelyesen is.Tudod,ritka az ha egy nö,akivel csak barätsägot folytat az ember, ilyeneket ir hogy be kell potoljuk,amit kihagytunk,igy az egesz delelöttöt vele kell töltsem,vagy akär egy napot is. Vannak több nöi ismeröseim is,akik regebb ota ismeröseim es ilyen ehhez hasonlo levelet meg nem kaptam tölük. Level egy mäsik nöi ismerösömtöl: Szia! Hogy vagy/vagytok? Mikor is jöttök haza es meddig lesztek otthon? (Majd välaszolok) Szia köszi megvagyunk,a jövöheten megyünk haza es 2 hetet leszünk otthon. (majd az ö reakcioja) Ok.Majd azert ha erre järsz,vagy järtok,akkor beugorhatnätok hozzäm is. de elötte ird meg hogy mikor jössz,mert nem biztos hogy mindig otthon vagyok. Ez a level egy mäsik nötöl(akit mär 10 ev ota ismerek szinten mint barät, lett idezve,ami szerintem legtöbbjüktöl megszokott.
2016. okt. 30. 10:23
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es Nem szeretnek többet en sem barätsägnäl töle.Nekem a häzassägom többet er.Csak kicsit furänak tartom a levelet,amiben ezeket irta. Jo,lehet hogy neki sincsenek hätso szändekai,csak lehet nekem fura egy kicsit.
2016. okt. 30. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan barátaim akiket már gyerekkorom óta ismerek és évente összefutunk 1-2 órára. De ez azért van mert ezekkel nem is vagyok annyira jóban, inkább csak ilyen, igen ismerlek, kedvellek, de különösebb képpen nem kötődök hozzád.
2016. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem ismered,csak beszélgettek két éve.Óriási különbség.
2016. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!