Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátok nélkül élni?

Lehet barátok nélkül élni?

Figyelt kérdés

Létezik hogy valaki nem igényli a barátságot ? A munkahelyén jó el van a többi munkatársával napi 12órát.

Azt mondja neki ennyi elég az emberekből napi 6-18ig bőven elég, naki az a pihenés ha egyedül van.


Nincs is semmilyen barátja fészbukon sincs fent


2016. okt. 30. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barát és barát között különbség van. Nehéz ma igazi barátokat találni. A nem igazi meg minek.
2016. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Ha jól tudom az oxigén az tényleg nagyon fontos az élethez továbbá a táplálék is:D szóval igen lehet élni barátok nélkül is...bár nem értem a kérdést barátot bármikor szerezhet az ember. Én pl a legjobb barátom legalább 1,5 éve nem is láttam csak neten beszélgetünk,játszunk (és természetesen fontos az émbernek , hogy legyen barátja), de pl ha nő lennék akkor tudom, hogy soha a büdös életben nem találtam volna magamnak igazi barátot:D:D, ha azt a gondolkodást módot nézem mint ami nekem van.


Egyébként meg igen, azért van egy határ szerintem olyan nincs, hogy folyamatosan együtt vagy valakivel 0-24-ben aktívan mondjuk 3 napig ,mert elég hamar megunod.

De ez is sok mindentől függ pl nálam az említett személyel teljesen mindegy meddig lennék össze zárva, mert közös téma mindig lenne. 24f

2016. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze élni lehet, csak szar...
2016. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sokan elvannak magukba, nem igénylik más társaságát.

Én pl nem vagyok nagy dumás, csendes típus vagyok és komolyabb témák érdekelnek mint a bulvár és celeb világ.

Nekem csak sulis éveimben volt 1-2 fiú barátom, én férfi vagyok,lány barátom is csak osztályban volt, azon kívül nem, amit sajnálok is, mert mindig szerettem csajokkal beszélgetni, de nem nagyon volt alkalom.

Évek óta vagyis kb 13 éve nincs barátom akivel 4 szemközt beszélhetek, eljárnánk valahova, társasági helyen, szórakozó helyen sose tudtam ismerkedni, így magam vagyok, ennek is megvan az előnye meg a hátránya is.

2016. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
lehet! így élek már 28 éve. köszönöm jól elvagyok!
2016. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet, de az egészséges lelkiségű ember társaslény.

Az igaz barát egy kincs! ... és nem tévesztendő össze a haverokkal, vagy szimpatikus ismerősökkel.

Aki szerencsés, az találkozik élete során baráttal, vagy barátokkal, de ezekből egy emberöltő alatt is csak 2-3 jut egy embernek és ez így is van rendjén.

Az viszont tény, hogy a barátság kétoldalú dolog és ápolni kell.

2016. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munka és család mellett nagyon nehéz még barátokra is időt szakítani...Én megtennék ha lenne kire. 39f és az igaz barát tényleg ritka kb.3 volt eddig életem során...
2016. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!