Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végig lehet tolni a fősulit...

Végig lehet tolni a fősulit barátok nélkül?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve... :/ Több általánosba és gimibe jártam, de sehol sem szerettem az osztályomat, csak 1-2 embert az osztályból. Ahonnan ballagtam, ott az évfolyamtársaimmal voltam jóban, de annyira, hogy ők lettek a legjobb barátaim.

Gondoltam, hogy fősulin már jobb lesz a helyzet. Nos, én mindent megpróbáltam. Elmentem a programokra, mert már most szerveztek bulikat, ismerkedést. Tök sokat beszéltem, sok mindenkinek bemutatkoztam, ismerkedtem, de ők max pár szót váltottak velem és odébb álltak. Akire azt hittem, hogy tök jó barátnők leszünk, na ő addig foglalkozott velem, amíg nem talált egy nálam jobb fej csoporttársat.

Gólyatáborba nem megyek, nem érek rá, de nem is szeretnék...

Úgy tűnik, mindig rossz osztályt (itt csoportot) fogok ki. De most tényleg igazán szükségem lenne barátokra, mert a jelenlegiek más egyetemre mennek, meg azért jó lenne, ha valakivel együtt tudnék tanulni, vagy segíthetnénk egymásnak.

Igazából azt sem tudom, hogy mi a baj velem, mert szerintem jófej vagyok... (lehet az a baj hogy fogynom kéne 10 kilót, és a külsőségekre mennek)


L


2015. aug. 29. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
vegig lehet. en egyetemet toltam ugy vegig. kicsit uncsi de megszomhato
2015. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
segítsek barátkozni?
2015. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bob the builder ***** válasza:

Végig lehet csinálni de vacak.

Nyugodj meg azért mert az első pár napon nem találtál magadnak megfelelő ismerőst az még változni fog. Ha nem direkt leszel antiszoc akkor lesz kivel tanulj.

2015. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes. Ráadásul a legkönnyebben pont az egyetemen lehet barátkozni.


Én úgy csináltam, hogy fél éven keresztül szinte minden órán mások mellé ültem és beszélgetést kezdeményeztem. Aztán ha jóban lettünk, akkor ő vitt magával a baráti társaságába és ott is megismertem az embereket.


Félév végére már több száz ismerősöm lett. Ennyi emberből pedig könnyen tudsz válogatni, hogy kikkel akarsz jobban barátkozni.

2015. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aladar12 ***** válasza:

én nagyon nehezen barátkozom és az egyetemre amire mentem ismertem 2 embert (később kiderült, hogy volt még pár), az egyik teljesen másik karon, másik telephelyen, míg a másik ember velem egy karon, de más szakon, emiatt nem tudtunk találkozni kb soha.

Aztán persze találkoztam ott 1-2 ismerőssel (meg is lepődtem 1-2-n). Miattuk új embereket ismertem meg és most már van pár barátom az egyetemen.


Velem egyébként az történt, hogy az első órákon egy már ismerős társaság ült mellém (vagy régebbről, vagy gólyatáborról ismerték egymást, nem számít). velük kezdtem el mozogni, habár kicsit kívülálló voltam. Ebből, hogy velük mozogtam (kiderült, hogy nem kedveltek, mert elvileg idegesítő vagyok) és mindig mások mellett ültem (habár mindig megpróbáltam ugyanoda ülni) megismertem pár olyan embert, akik el bírják viselni, hogy "idegesítő vagyok" (vannak pillanataim, amikor direkt fárasztó vagyok, de ha valaki nagyon nem vevő rá abbahagyom). Így van akikkel rendszeresen tudtam menni inni, elkérni jegyzetet, vagy csak egyszerű emberi interakciót folytatni.


csak legyél nyitott. meg amúgy is, mivel lány vagy nagy eséllyel kedvelni fognak a fiúk, ha érted miért :D

2015. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!