Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet-e barátság férfi és nő...

Lehet-e barátság férfi és nő között, ha előzőleg szexuális kapcsolat is volt köztük?

Figyelt kérdés
egy exbarátom újabban megint előkerült, és azzal fűz, hogy legalább legyünk barátok. Tettem egy próbát, de időben megszólalt nálam a "sziréna". A pasi ugyanis barátilag próbálkozik ismét. Barátság extrákkal-na, ebbe már nem vagyok hajlandó belemenni. Eddig hittem a férfi-nő barátságban, most már kétségeim vannak a sztori óta.
2016. okt. 31. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nincs sok esély sztem arra, hogy tényleg csak a barátod akar lenni. Simán a közelben akar tartani és amikor tud akkor megpuhít egy kis entyem-pentyemre smile. Exem is ezt akarta, h legyünk barátok, aha mondom, ebből nem kérek, engem ne rángasson senki ide-oda. Amúgy meg neked lesz nehezebb továbblépni, ha még érzél iránta vmit, akkor nehezebben gyógyulsz ha a képben van még az exed.

De ez az én véleményem, majd írd meg, hogy döntöttél, tartod-e a barátságot vele, kivi vok.

2016. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!