Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom nem mond el...

Legjobb barátom nem mond el nekem dolgokat. Ha valamit nem tudhatok, annál jobban akarom tudni. Hogy lehetek képes azt elérni, hogy lesza rjam amit nem mond el és ne idegesítsen az érzés?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy elkezded figyelembe venni az ő saját akaratát.

A "miért nem hív", "miért nem ír vissza", "miért nem mondja el", "miért nem figyel" stb kategóriába tartozó dolgok mindegyike azzal "emészthető meg", hogy lemondasz az önzőségről és tekintettel vagy arra, amit a másik akar. Meg kell elégednünk ezzel.

Majd ha alkalmas lesz az idő és az én személyem ezekre a dolgokra, akkor "felhív", "vissza ír", "elmondja", "figyel" stb.

2016. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyes ment a zöld kéz ;) jól leírtad:)

egy barátságban is többesszám van tehát mi vagyunk barátok,nem pedig ÉN és a barátom,szóval tanuld meg a másik embert magad elé helyezni,hogy neki mi a jó

2016. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!