Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetséges az hogy 1 nap...

Lehetséges az hogy 1 nap alatt valaki a legjob bara átnőd lett úgy hogy előtte nem is ismertétek egymást? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Van egy haverom aki random embereket jelölget be nekem facebookon.Tegnap ráírtam egy csajra hogy ismerem e? (rengeteg közös ismerősünk volt de egymást nem ismertük) aztán elkezdtünk beszélgetni(kb 2 óra körül lehetett) és csak beszéltünk és beszéltünk nagyon sok dolgot megtudtunk a másikról(mint kiderült 5 utcára lakunk egymástól) éjszaka fél 3 kor fejeztük be a beszélgetést úgy hohgy 1 óta próbáltunk elköszönni a másiktól.És úgy érzem bármennyi barátnőm van ő az igazi,annyi dologban hasonlítunk hogy az lehetetlen....

Lehetséges az hogy ennyire megismertük a másikat és örök barátok leszünk vagy ez túl mesebeli?



2016. nov. 2. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Az élet ennél bonyolultabb, nem tudhatod...

A valódi élet az teljesen más mint a chat, eleinte amíg az ember nem ismeri a másikat és van téma, könnyebb a beszélgetés, én is éreztem sokak esetén hogy "egy hullámhosszon vagyunk" "hasonlók történnek velünk", de mindig az élet adja meg a választ a kérdésre (szerintem).

2016. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én így jártam egy barátommal. Ugyanígy voltunk és annyira fáj, hogy ő egyik pillanatról a másikra megváltozott és már nem is kíváncsi rám. Így ok nélkül...nagyon fáj. :( Remélem te nem jársz így.
2016. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem!


ilyenkor szokott az lenni, hogy nagyon beleéled magad, kiadsz magadról minden infót mert "jaj ő más", aztán a másik meg szépen visszaél vele.

2016. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén a nem felé hajlok. Ha 1 nap alatt képes vagy ilyen "érzéseket" táplálni bárki iránt, akkor elég silány lehetett az eddigi felhozatal. A természetben elég kevés dolog hoz ilyen röpke idő alatt "termést", de annak az élete is elég rövid.
2016. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 5. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!