Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockcsempész kérdése:

Ki hogyan ismerte meg a párját/párjait, mennyi ideig voltatok együtt/vagytok együtt és hol ismertétek meg egymást?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel,hogy ki hogyan ismerte meg a párját, az ex barátot/barátnőt is oda írhatjátok. Megmutatom,hogy kb. hogyan ( persze minnél többet meséltek annál jobb ).


Èn most vagyok 19F


-A legelső barátnőmet az iskolában ismertem meg 16 évesen (egy osztályba jártunk) és egy hónapig voltunk együtt.


-Az egyik barátőmet a fészbúkon ismertem meg, akkor voltam 17 éves és ő 24. Csak egy hónapot voltunk együtt


-A másik barátnőmet egy sítáborban ismertem meg Ausztriában, akkor voltam kb. 18 éves és ő 15 éves. Több mint másfél évig voltunk együtt.


-Az utolsó barátnőmet az interneten ismertem meg és mivel külföldi volt távkapcsolat volt. Èn 19 voltam és ő is, kb. 5 hónapot voltunk együtt,aztán szakítottunk inkább,mert "fádjalmas" volt a távkapcsolat és rossz volt,hogy nem láthatuk mindig egymást...


Most már két hónapja szingli vagyok és nincsen senki se aki most éppen tetszene és fordítva se...


2015. ápr. 27. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Iskolában ismertem meg

3 és fél évig jártunk

azóta meg szórakozó helyen ismerkedem egy kapcsolat ugy 3-4 hónap .

2015. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1:Jó felhasználó neved.

2:Wow mmorpg játékon, több mint 4,5 évig voltunk együtt.

13 éves voltam mikor megismertem, ő 12.

18F

2015. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15 évesen ismertem meg egy idősebb srácot, 18-19 lehetett, vele voltam úgy 3,5 évig, majd egy rövid szünet és most is van valaki, egy ideje mióta Pesti vagyok.


Az első iskolában történt meg, én 9.-es voltam ő meg végzős. (12).


Komoly csak kettő volt/van.

2015. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mostanit párommal 4 éve vagyunk együtt, egy társkeresőn ismertem meg és a zöld teknős teazáóban randiztunk. jövőre lesz az esküvőnk
2015. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem a párom, de pár hete ismertem meg itt gykn.. :)

18/F és 17/L (legalábbis hamarosan)

2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!