Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit tegyek hogy ne ezen járjon az agyam?

Figyelt kérdés
Közeleg a barátnőim szülinapja és eszembe jutott, hogy az egyik barátnőmtől tavaly nem kaptam ajándékot. Viszont hozzátenném hogy akkor még nem voltunk olyan jóban mint most. Attól félek, hogy idén sem kapok majd tőle semmit. Azt érzem, hogy fog adni, viszont a stressz felülkereledik ezen és már napok óta ideges vagyok. Annyira túlgondolom ezt az egészet, hogy eszembe jutott a névnapom is, amikor már elég jóban voltunk. Felköszöntött ugyan, de ajándékot nem kaptam, mivel akkor nem találkoztunk olyan sűrűn (nyári szünet volt). Szerintem nem normális ezen stresszelni. Kérlek nyugtassatok meg vagy adjatok tippeket, hogy ne idegeskedjek ezen. 15/L

2016. nov. 2. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Get a life ^^
2016. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uramisten. Most tényleg az ajándék a legfontosabb?:) Örülj neki hogy felköszöntött, mert az a legfontosabb és nem az ajándék.

Egyébként szerintem ha te veszel neki akkor ő is venni fog, vagy ha a te születésnapod/névnapod hamarabb lesz akkor majd meglátod vesz e neked valamit, ha nem akkor te se vegyél neki. Ilyen egyszerű.

2016. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!