Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy normális, hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy normális, hosszú kapcsolatom, ha nem akarom hogy a barátom járjon az én házamba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
normális nem, hosszú igen
2013. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá normális indokod is, ami tényleg elfogadható, akkor igen. De ha csak annyi hogy "mert csak" "nem szeretném"...akkor nemhiszem
2013. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az indok annyi lenne, hogy nem vagyunk gazdagok, nem egy szép házba lakok.. nem putri, de akkor is.. tudom most jön az jön hogy ha szeret nem érdekli hogy milyen házba lakok, de engem akkor is nagyon zavarna :S
2013. szept. 14. 16:58
 4/8 ASOT ***** válasza:
Nem nagyon. Biztos rákérdeznék hogy miért nem. Ha szeretem ez nem fog befolyásolni semmiben sem. Adja mindenki magát, ha úgy nem kellesz neki ahogy vagy amilyenek a körülményeid akkor nem is igazán te kellesz neki.
2013. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szeret a barátod, el fogja fogadni a helyzetet és nem pattog azon, hogy hol élsz.
2013. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Határozd meg mi a " normális ".


Nem más kell eldöntse helyetted, hogy mi a normális és mi nem az. Látszatra sok normális és sok szokatlan dolog van, amelyekről később kiderül, hogy teljesen mást takarnak, mint amit gondolna róluk valaki.


Valószínű, hogy egy idő után furcsának tűnhet majd a barátodnak, hogy nem hívod meg őt a házadba, de elmondhatod neki az okaidat és ha olyanok, akkor megfogja őket érteni.

2013. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tuti nem lesz. Engem egy idő után érdekelne, miért nem hívsz el sose, utána meg ott hagynálak a fenébe, ha ennyire nem ismersz, hogy ilyen felületes seggarcnak gondolsz, aki csak egy csodás palotában érezné jól magát. Szerintem a többség max. átlagos körülmények között lakik.

Ha ennyire kis felszínes gondolkodásod van, és ennyire nem mered magad és az életed felvállalni mások előtt, mint ahogy ennyiből lejön, akkor még nagyon éretlen is vagy egy komolyabb kapcsolatra. Ha még gyerek vagy, akkor talán kicsit később benő a fejed, ha már elmúltál 20, akkor szomorú életed lesz.

2013. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 - Ha felületesnek gondolna, akkor igaza is lenne, mivel nem is tudod a magyarázatát, de máris ítélkezel felette.


Léteznek olyan esetek és olyan hátterek, amelyeket te elképzelni sem tudsz. Inkább ezen gondolkozz el, ahelyett hogy olyan beképzelt premisszákból indulnál ki, amelyek csak a te fejedben vannak, holott lehet, hogy a másik szemszögéből teljesen másképp állnak a dolgok.

2013. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!