Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt/van már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt/van már olyan, hogy már 3 év 3 hónapja valaki a legjobb barátotok (ellenkező nemű nyilván), és többet is éreztek egymás iránt, de még sohasem találkoztatok?

Figyelt kérdés

Legjobb barát alatt értsd: napi szinten beszéltek, ritka ha 1-1 nap kimarad, veszekedés nincs, néha 1-1 dedós, vicces besértődés maximum. Nagy a távolság, és ennek a valakinek van is valakije, akit egyidőben ismert meg velem gyakorlatilag.

Ha esetleg gondoltok valamit, vagy vki hasonló cipőben jár, szívesen olvasom a történetét! :)


2014. szept. 14. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem 3 év után lett egy barátomból kapcsolattárs. L
2014. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt.Itt ismertem meg egy nagyon cuki srácot,2 év után én vetettem véget mindennek mert nem viseltem azt hogy meg sem érinthetem,nem láthatom.Xar lessz de ez volt a leghelyesebb amit tehettem.
2014. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es: 3 évig ti sem találkoztatok egyáltalán?

2-es: hát ez nem volt valami szép tőled...

2014. szept. 14. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem volt szép tudom,de nem srác vagyok így csak használva éreztem magam,emiatt inkább léptem.Van egy határ amíg megy pár dolog ,viszont egy álomvilágban lenni nem szerencsés,sőt értelmetlen.
2014. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!