Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok új barátokat szerezn...

Nicky.1 kérdése:

Hol tudok új barátokat szerezni pesten?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni, sportolni, vagy bármilyen szabadidős tevékenység, ahol sok ember van.
2016. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
így is járok sétálni, néha kávézni, kocsmázni is, de még mindig nem sikerült barátokat szereznem... :(
2016. nov. 7. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaja ezek nem ernek semmit, mert a kocsmaba nem fog csak ugy oda menni egy csaj hogy "legyunk baratnok"..

En is, baratokat keresek de sehogyse lehet.. Van egy parom, de igy is maganyosnak erzem magam mert senkit nem ismerek (itt) csak a csaladot, veluk meg mashogy beszelek.

Mar nagyon jol esne magamat kibeszelni egy lanynak😄

17L

2016. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha gondolod írj nyugodtan :D nekem is van párom, de családom nincs...
2016. nov. 8. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha elmúltál már 20, barátkozhatunk. (: Nem sértésként, de ennél fiatalabbakkal nem tudok beszélgetni.


23L

2016. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 19 vagyok :(
2016. nov. 9. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem értem, mi akadályozza, hogy beszélgess egy 20 év alatti személlyel, kedves 5. válaszoló. Az álláspontod teljesen érthető, mert nem egyszerű generációról van szó és sok esetben tényleg lehetetlen velük értelmesen beszélgetni; én is tapasztalom, mert akarva akaratlan az egyetemen fiatalabbakkal vagyok körülvéve -ez a hátránya, ha fél év után vált az ember. Viszont ennek ellenére kissé túlzásnak érzem ezt az általánosítást, hogy egyetlen mondatváltás nélkül kijelented, hogy nem tudsz társalogni velük.

Félreértés ne essék, nem pártolom az említett korcsoport tagjait -vagyis inkább nem mindenkit közülük- de azt is bizonyosan állíthatom, hogy akad köztük 1-2 kivétel.

2016. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az én bajom is, hogy nem igazán jövök ki a korosztályommal :(
2016. nov. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!