Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nővérem nem normális. Mit...

A nővérem nem normális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy nővérem, 25 éves, én pedig 15 vagyok. Sajnos mivel nagy a korkülönbség így azt hiszi, neki mindent szabad... Nagyon ki vagyok már miatta idegileg. Mindenben kritizál, másrészt meg ha vissza merek szólni neki amikor engem bánt, akkor még neki áll följebb hogy 15 évesen én mit pattogok neki... Fizikailag is szokott bántani ha elborul az agya. Anyukámmal is rengeteget veszekednek. A nővéremmel nem lehet beszélni mert nem normális. Próbáltuk már őt orvoshoz küldeni, de nem megy. Gyerekkorában 100kg volt, most 65kg, de nagyon fél hogy visszahízik, illetve keveset is eszik. Szerintetek ez befolyásolhatja a viselkedését?



2016. nov. 13. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!


Ismerős.

Én inkább azt nézném meg, milyen társaságokban mozog/mozgott, mert az is lehet rá ilyen hatással.

Vagy visszacsapsz neki, mikor bánt, vagy hagyod, hogy uralkodjon rajtad. Esetleg kerüld a társaságát!

2016. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából sosem volt az a tipikus "társasági lény", mindig is be volt fordulva, és a számítógépen kívül semmi sem érdekelte...
2016. nov. 13. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
és mit jelent az h nem normális? pontosan milyen?
2016. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező!Most már megjavult? Kérlek válaszolj! Kíváncsi vagyok!
2021. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!