Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a felesleges...

Mit tegyek ha a felesleges harmadik szerepébe kerülök?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek van pasija. Nekem nincs és nem is volt. Félek, olyan helyzetbe kerülök, hogy a pasija is ott van. Rendesen zavarban lennék. Mit csináljak akkor? Hogyan viselkedjek?
2016. nov. 14. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, úgy ahogy máskor is szoktál.
2016. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez érzelmileg rosszul érint téged, akkor egyszerűen kerüld az ilyen helyzeteket. A barátnődnek is mondhatod, hogy úgy szeretnéd, nem gáz. Épp az lenne a gáz, ha amiatt kerülnél kellemetlen helyzetbe, mert ők nincsenek tekintettel rád.
2016. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kerüld az olyan helyzeteket!


Én nagyon sokszor voltam harmadik kerék, nagyon rossz érzés. Mikor a barátnőd meg megsértődik,hogy nem akarsz 3-as találkozókat még neki áll feljebb.

Ilyenkor a barátnők nem a barátnő érdekeit,érzéseit nézik hanem a sajátjukat.

Hidd el.


Egyszer-kétszer oké egy ilyen 3-as találkozó,mert nyilván megakarod ismerni a barátnőd párját,meg ő is téged. De ennyi.Nem kell állandóan sülve főve együtt lennetek 3-an!!! Hiába mondják,hogy nem baj,hogy ott vagy a pasinak gond lesz,csak nem fogja a barátnőd előtt mondani.


Ha nem akarsz kellemetlen szitukat akkor kerülöd. Párszor menj el,mert tényleg illik megismerni kivel barátnőd,tiszteletet meg kell adni.


Nekem eddig szinte csak negatív tapasztalatom volt,mert ezek a bulik,össze jövetelek,találkozók úgy teltek,hogy ők egymással foglalkoztak engem meg kihagytak teljesen. Elmentünk bulizni akkor vele táncolt csak,nekem annyit mondott menj ismerkedni,kössz...Na én mióta volt jó néhány kellemetlen élményem.Mindegyiknél azt ígérte,hogy jajj hát veled is fogok foglalkozni jaaa kifizette a belépőmet,meg piát és ez volt a nagy foglalkozás.


Úgy hogy az új pasijaival találkozok 1x-2x és kész. Mindig lemondom,kifogást keresek,csak ne kelljen menni,mert meguntam.

Nyáron amikor párkapcsiban volt akkor együtt mentünk 3-an nyaralni 4 napra a Balcsira. Jól telt végül is,rendes volt a srác,meg nem nyalták falták egymást nonstop,meg ott tényleg éreztem,hogy nem hagynak ki. Persze voltak kellemetlen pillanatok ott is. De összességében jó volt. De ez az egy. A többi mind rossz volt.


Én sosem voltam zavarban,csak rosszul éreztem magamat.

Viselkedés?-hát természetesen viselkedtem,pici színjátékkal,nyilván nem adtam magamat,nem poénkodtam úgy ,hanem volt bennem egy tartás ami alapból idegenekkel szemben fent áll.


Nem kell semmit sem csinálnod.

Ha kérdez válaszolsz. Illetve illik kérdezni is. Meg ha bnőd kiugrik mosdóba és kettesbe maradsz akkor érdeklődjél te is,a csend az szar ilyenkor. De egy idegennel miről is beszéljen az ember lánya? mit csinált ma,mivel foglalkozik,mit szeret szabadidejében csinálni stb.

Általában azt vettem észre ilyenkor a pasik nyitottabbak a párjuk bnőjére (persze nem mindegyik) és kérdeznek,érdeklődnek ők,neked szinte csak válaszolni kell,meg vissza kérdezni.

2016. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!