Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 kisfiunk van és gondolkodunk...

2 kisfiunk van és gondolkodunk egy harmadik babán. Szeretnénk egy kislányt. Szerintetek próbálkozzunk a Jónás módszerrel vagy felesleges?

Figyelt kérdés

aki kitudja számolni a termékeny napjaimat az segítene? köszi.

születtem. 1983.04.03. délután 17.25-kor, Nyíregyházán.

2 éves a nagyfiunk, 9 hónapos a kicsi és kb. olyan 2 év múlva szeretnék újra babát.tehát azt előre kitudom számolni a termékeny napjaimat mondjuk 2011-re és 2012-re? segítsen már aki jártas ebben. egy próbát megér aztán lesz ami lesz :) :)


2010. júl. 5. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont most olvastam az Sztk-n újságában ha azon a napon fogan meg a babánk amelyiken mi vagy a párunk született akkor kislányunk lesz..valami brit tudós 15éves kutatása után jött ez a feltevés.Nem tudom szerintem hülyeség ...
2010. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem teljesen ide tartozik, de én úgy tudom, hogy ha a peteérés napján van együtt, annak fia lesz. Ha pedig két nappal előtte, akkor kislány. (a spermium max. 48 órát életképes, ezt egy neves orvos mondta). Az Y (fiú) kromoszómát tartalmazó spermium gyorsabb, de max. egy napig él, az X-esek pedig lassabban érnek oda, de két napig élnek.
2010. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúak a ciklusaid? Ebből lehet látni nagyjából a peteérést is. De a legbiztosabb az, ha uh-val nézik!
2010. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval. www.astro.com,

aztán bal felső sarok: free horoscopes,

aztán jobb oldali menürész Extended chart selection alatti piros részre katt,

aztán bejön egy ablak, amit feltöltessz a személyes adataiddal.


Nagy segítség még ez a link, ahol lépésről-lépésre haladhatsz. Sok sikert!


[link] Jónás-naptár kiszámolása az astro.com weblap segítségével


Az alapséma egyébként az, hogy amilyen holdállás volt a te születésed időpontjában, olyan holdállásnál eshetsz nagy eséllyel teherbe!

2010. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem, sikerül neked! A mi lányunk az összes naptár szerint fiúnak készült, és ovu napján fogant. De lányt akartunk és úgy is lett!
2010. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!