Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan mélypont az...

Volt már olyan mélypont az életedben, hogy nem volt egy barátod sem, nem számíthattál senkire? Hogy szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, kicsit csendes típus, de nem visszahúzódó, inkább nyitott vagyok, barátságos, kedves, közvetlen mégsincsenek barátaim, sosem alakul ki. Amióta elköltöztem Magyarországról, még rosszabb a helyzet, a régiekkel (akikből szintén 1-2 volt) megritkultak a beszélgetések, na meg külön országban nem ugyanolyan. Szóval itt az új helyen szeretnék barátokat szerezni, de nem megy. A munkahelyeimen jóban voltam az emberekkel, de soha senkivel nem annyira, hogy pl összeüljünk egy kávéra, vagy bulizzunk. Nemrég váltottam munkahelyet, itt kedves fiatal a csapat, de még nem alakult ki semmi "komoly" (úgy értem akivel munkaidőn kívül is találkoznánk). A másik gond, hogy ebben a csapatban mindenkinek van párja, és inkább velük lógnak, és bár próbálkozok de nem akarom rájuk erőltetni magam. Nagyon hiányzik, hogy valakivel elmenjünk egyet vásárolni, bulizni, vagy akármi. Hogyan csináljam? Ha valaki volt már hasonló helyzetben, jól jönne egy kis tanács, akár beszélgetés.

Köszi szépen.



2016. nov. 15. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Mély"pont".

Örülj, ennyire vak vagy.

Ha látnád valóságot, mélykanyonnak neveznéd.

😃

2016. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
??
2016. nov. 16. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!