Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti foglalkoznátok vele ezek után?

Ti foglalkoznátok vele ezek után?

Figyelt kérdés
Egy sráccal egy suliba járok,néhány órán együtt szoktunk lenni,előző évben nem nagyon beszélgettünk de most hogy egy szakon vagyunk naponta 3-4x felhív mindig(nem tudom hogy miért,unatkozik e vagy más okból) amikor a barátnője vidéken volt 2 napot szinte rám volt tapadva,amikor meg a barátnője is ott van suliba akkor meg mintha nem is lennék. Egyik nap pont beszélgettünk róla hogy szülinapom lesz,de nyílván fb-n is látta,de aznap egy szót sem írt és telefonon se keresett,pedig rengetegszer fent volt fb.-n. Nyilván nem olyan nagy dolog de nekem rosszul esik azért hogy ha egyedül van suliba akkor írogat mindig hogy hol vagyok meg rajtam lóg de szülinapomra egy szót se képes írni. Ti mit gondoltok? 23/F
2016. nov. 18. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A nincs ló, jó a szamár is tipikus esete
2016. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!